Меню Закрити

Сапфірові брекети

Сапфировые брекеты

Найпопулярнішими на сьогоднішній день є сапфірові брекети фірми Ormco. Сапфірові брекети дійсно дуже міцні. До того ж ця брекет-система не фарбується. Така система підходить людям з білими зубами, виглядає красиво, практично непомітна. Однак, якщо ваші зуби мають жовтуватий відтінок – то на цьому тлі сапфірові брекети будуть виделяться.Тогда хорошим вибором будуть – керамічні брекети.

Догляд за сапфіровими брекетами менш трудомісткий, ніж за багатьма іншими брекет-системами. Ціна нижче лінгвальних брекетів, але вище керамічних і металевих брекетів. Також варто відзначити, що сапфірові брекети мають властивість виблискувати на яскравому світлі. Нехай сапфір і несправжній – штучний, але відчуття чужорідного тіла в ротовій порожнині відсутня.

З мінусів можна відзначити тимчасове напилення дуги, тому що вона знаходиться весь час в русі і рано чи пізно зітреться. В цьому випадку дуга стане помітна, рівно як і в металевих брекетах. При знятті сапфірових брекетів часом виникають певні труднощі – кристал сапфіра майже «зростається» з зубом, але це виправляється. Даний вид брекетів є досить непоганим варіантом у багатьох випадках.

Перевага: прекрасна естетика.

Недолік: брекети можуть пошкоджуватися при вживанні в їжу заборонених «твердих» продуктів. Існують певні складнощі під час зняття брекетів. Брекети відносяться до розряду дорогих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *