Меню Закрити

Протезування зубів

ЦІНИ НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Протезування зубів

Протезування зубів у Харкові разом із розвитком технологій зробило впевнений крок уперед. Так, кожен із нас без проблем може стати володарем ідеальної посмішки, навіть якщо присутня значна кількість «пробілів» у зубному ряді.

Протезування зубів: методи і матеріали

Кожному конкретному пацієнтові нашої стоматологічної клініки ми готові запропонувати індивідуальне рішення наявної проблеми. Використання сучасних технологій і матеріалів дозволить нам гарантувати отримання надійного, прогнозованого і довговічного результату. В результаті пацієнти залишають стіни нашої клініки зі здоровою і повноцінною посмішкою.

Попередньо проводиться комплексна діагностика, яка дає можливість отримати інформацію про стан кісткових структур, зубів і ясен. На підставі даних обстеження фахівцями нашої клініки створюється індивідуальний план лікуваня. При цьому хотілося б відзначити, що на етапі підбору методу протезування ми враховуємо побажання пацієнтів за зовнішнім виглядом конструкцій, їхньою ціною, а також усі анатомічні особливості будови зубощелепної системи.

Види протезування зубів у стоматології «Фортуна» (станція метро Київська)

Готуючись до протезування зубів, Ви напевно замислюєтеся про вибір оптимального рішення. Фахівці нашої клініки готові запропонувати Вам наступні види протезування зубів:

 • Вініри – конструкції використовуються для корекції форми, кольору передніх зубів. Подібні тонкі пластини дозволяють усунути тріщини і відколи зубів, треми й діастеми, а також інші дефекти.
 • Коронки – найбільш популярний вид протезування зубів. Така конструкція створює точну імітацію рідного зуба, в повній мірі копіює його форму й колір. Коронки в нашій стоматології виконуються з кераміки і цирконію. Для виготовлення останніх використовується технологія CAD/CAM, завдяки якій вдається отримати конструкції високої точності.
 • Мостовидні конструкції – представляють собою ряд коронок, які з’єднані між собою і фіксуються на сусідні зуби.
 • Протезування зубів на імплантах – незнімний метод протезування зубів, який передбачає проведення імплантація з подальшою установкою коронки.
 • Металевопластмасові коронки – є варіантом тимчасового протезування зубів і, як правило, використовуються при протезуванні зубів на імплантатах. Так, після установки імплантів необхідно певний час для приживлення імплантату, виготовлення постійних коронок також займає певний часовий інтервал. Тимчасові конструкції при цьому дозволяють пацієнтові вирішити проблему «зубних пробілів» на даний час.

Окремо хотілося б сказати про матеріали, які використовуються для виготовлення ортопедичних конструкцій. Їх підбір здійснюється з урахуванням таких вимог і якостей:

 • Естетика – колір і фактура ортопедичної конструкції повинна відповідати рідним зубам.
 • Міцність – зубний протез повинен прослужити Вам довгий час.
 • Біосумісність – конструкція не повинна відриватися організмом і не викликати інших негативних реакцій.
 • Гіпоалергенність – зубний протез сам по собі не повинен мати смаку и запаху.

Протезування зубів: переваги та недоліки

Проведення протезування зубів дозволяє вирішити ряд проблем: Ви знову можете якісно пережовувати їжу, Ваша посмішка стає здоровою і привабливою, повертається впевненість в собі.

Однак Вас можуть чекати деякі труднощі і проблеми:

 • Протезний стоматит – мова йде про розвиток запалення через те, що коронка зафіксована занадто щільно і тисне на ясна.
 • Вториний карієс – характеризується поява зубного болю або дискомфорту під коронкою або в області опорних зубів. Причиною служить погане прилягання коронки до обточеного зубу або великий зазор між яснами і мостовидним протезом.
 • Алергічна реакція – попередньо перед проведенням ортопедичних робіт необхідно перевірити індивідуальну чутливість пацієнта до тих чи інших складових.

Уникнути подібних неприємних проблем можна і потрібно. Головне — звернутися до кваліфікованого фахівця, який проведе попередню комплексну діагностику і вірним чином підбере вид протезування, що підходить саме Вам.

Переваги протезування зубів у стоматології «Фортуна»

 • Грамотні стоматологи-ортопеди з багаторічним практичним досвідом роботи в протезуванні, імплантології та щелепно-лицевої хірургії, професори, к.м.н .;
 • Сучасне технічне оснащення клініки, сертифіковані лікарські препарати і наркоз «Севоран»;
 • Повне протезування на імплантатах при відсутності зубів;
 • Висока якість роботи і гарантія на неї;
 • Індивідуальний, комплексний подхід до складання плану лікування для пацієнта, як із лікувальної сторони, так і з фінансової при щадному відношенні до зубних тканин.

Ціна протезування зубів у Харкові

Звісно, звернувшись до стоматологічної клініки, кожен із нас хоче отримати якісний і довговічний результат, а не «викинути гроші на вітер». Тому для того, щоб не сталося непотрібних розтрат, слід з усією уважністю і відповідальністю підійти до вибору стоматологічної клініки для проведення протезування зубів, і стоматолога зокрема.

Що стосується ціни на протезування зубів в Харкові, то вона складається з ряду факторів: використовувані матеріали, оснащеність клініки, кваліфікація фахівців, умови клініки і ін. Ознайомитися з цінами на різні види протезування зубів у стоматології «Фортуна» Ви можете на нашому сайті в розділі «Прайс».

Протезування зубів у Харкові. Куди звернутися?

Протезування зубів — затребувана стоматологічна процедура, яку пропонують велику кількість клінік у Харкові. Однак рекомендуємо Вам робити свій вибір, ґрунтуючись не тільки на відгуках в інтернеті, порадах знайомих і різних вигідних пропозиціях, а й звертати увагу на наявність технічного обладнання в клініці і штат фахівців. Адже Вам одночасно може знадобитися допомога лікарів-стоматологів різних спеціалізацій (терапевт, ортопед, імплантолог, хірург і ін.).

Стоматологічна клініка «Фортуна» готова запропонувати Вам широкий спектр стоматологічних послуг, консультацію досвідчених стоматологів, високу якість роботи і гарантію на неї. Якщо у Вас є страх перед стоматологічними маніпуляціями, то після попередньої консультації та складання плану лікування є можливість провести лікування уві сні (седація). Будемо раді Вам допомогти!

Записаться на прием

Види послуг Грн
Металокерамічна коронка 1560 – 2500
Суцільнокерамічна коронка (E-MAX Press) 6000
Коронка на основі оксиду цирконію з керамічним нанесенням 6500
Пластмасова коронка (імпортний матеріал) 600
Металевопластмасова коронка 1400
Вінір (E-MAX) 6000
Вінір на основі оксиду цирконію суцільнокерамічний 6500
Вкладка цирконієва, керамічна 3000
Суцільнолита куксова вкладка (кобальт-хром) 800
Протезування на імплантах
Коронка на імпланті на основі оксиду цирконию 7000
Коронка на імпланті металевокерамічна 5000
All-on-4
All-on-6
Знімний протез із балочною системою фіксації на 4 опорах 21000
Съемные протезы: частичные и полные

Знімні протези: часткові і повні

ЦІНИ НА ЗНІМНІ ПРОТЕЗИ Використовується у випадках, коли втрачено один або кілька зубів. Він виготовляється цілком з пластмаси, за...

Читать далее
Протезирование зубов на имплантах в Харькове. Опытные стоматологи. Лечебно-диагностический центр Фортуна в Харькове.Доступные цены на протезирование зубов.

Протезування на імплантатах

ЦІНИ НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ На численні науковими даними застосування імплантатів для протезування здатне забезпечити довше функціонування, ніж традиційно використовувані...

Читать далее
Несъемные протезы (металлокерамика, керамика, цирконий)

Незнімні протези (металокераміка, кераміка, цирконій)

ЦІНИ НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ Навіть завдяки новітнім технологіям в лікувальній стоматології, Ваші зуби не стануть вічними. На щастя, існує...

Читать далее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *