Меню Закрити

Ортодонтія

Ортодонтія у Харкові. Лікування та результат

ЦІНЫ НА ОРТОДОНТІЮ
Мало хто знає, що дефекти в розвитку зубощелепної системи – це не тільки естетичний недолік, який провокує виникнення безлічі комплексів і низької самооцінки, він також впливає на нормальне функціонування організму, на правильну вимову слів, а також на здоров’я зубів. З такою проблемою стикаються як дорослі, так і діти. Проблеми з прикусом можуть виникати з різних причин, а ортодонтія допоможе їх вирішити.

Консультація ортодонта та виправлення прикусу

Ортодонтія – один з основних напрямків роботи нашої стоматологічної клініки. У нас працють досвідчені стоматологи-ортодонти – Старикова Світлана Леонідівна, Станишевський Олег Андрійович та Шпаковський Олег Вікторович, які постійно підвищують свої професійні навички, відвідуючи різні семінари та спілкуючись із зарубіжними колегами.

Переваги ортодонтичного лікування в стоматологічному центрі Фортуна

 • Наша клініка працює за світовими стандартами, тому лікування у нас передбачає використання сучасних методів і висококласних матеріалів (тільки сертифіковані капи, пластини, брекети та ін.)
 • Комплексний підхід та очікуваний результат
 • Баланс ціни та якості
 • Гарантії для пацієнта
 • Крім того, наші співробітники більше 25 років працюють як з простими випадками вирівнювання зубів, так і зі складними випадами виправлення прикусу безопераційним шляхом в стінах клініки.
 • Хірурги консультують пацієнтів зі складними випадками. У тому числі новонароджених і дітей до 3-х років. Проводиться оперативне лікування аномалій прикусу, зрощення СНЩС. У дорослих пацієнтів – щелепно-лицьові операції, ендопротезування. Таке лікування проводиться тільки на базі стаціонару.
 • Постійне використання результатів досліджень на базі ХМАПО в області ортодонтії для того, щоб лікування пацієнтів було завжди ефективним і цей ефект зберігався на довгі роки.

Перед тим як перейти до безпосереднього ортодонтичного лікування, кожен пацієнт проходить діагностику: огляд, аналіз панорамного знімка і, при необхідності, комп’ютерну томографію. За даними досліджень лікар складає план лікування.

 

Відео. Проблеми прикусу у дітей і підлітків. Як лікувати і як запобігти формуванню неправильного прикусу

Лікування дефектів прикусу у дітей дошкільного віку, підлітків і у дорослих пацієнтів

На базі нашої клініки здійснюється виправлення дефектів зубощелепної системи як консервативними методиками, так і хірургічними. Ортогнатична хірургія – один з напрямків нашої роботи.

Консервативне ортодонтичне лікування проводиться:

 • знімними і незнімними ортодонтичними апаратами:
 • капами Інвізілайн;
 • трейнерами;
 • ортодонтичними пластинами;
 • елайнерами;
 • LM-активаторами;
 • брекет-системами (металевими, сапфіровими, керамічними) або брекетами, як їх називають пацієнти.

Установка брекетів

Ми використовуємо тільки перевірені бренди брекет систем 3M Unitek, Ormco, OrthoClassic, тому отримуємо якісний, передбачуваний результат без алергічних реакцій і захворювань шлунково-кишкового тракту.
При установці ми використовуємо метод непрямої фіксації абсолютно безкоштовно! Встановлюємо брекети на моделях, а потім переносимо їх за домогою спеціальної капи в порожнину рота. Це дозволяє скоротити тривалість фіксації брекетів в два рази і зафіксувати їх більш точно.

Хірургічна ортодонтія

У більш серйозних випадках застосовуються хірургічні методики:

 • якщо це проблема м’яких тканин – пластика вуздечок і тяжів, пластика присінку порожнини рота, пластика рецесій;
 • операції перед виправленням прикусу – видалення зубів за ортодонтичними показаннями, одномоментний поворот зуба, постановка мікроімплантів на нижній і верхній щелепах, постановка якірних систем на нижніх і верхніх щелепах;
  лікування кістково-деструктивних захворювань скронево-нижньощелепного суглоба методом ендопротезування;
 • операції з вкорочення або подовження щелепи. Для переміщення блоків щелепи з зубами дистракційним (за допомогою спеціального апарату подовжується щелепа до необхідного розміру) та компресорним методами (за допомогою спеціального апарату коротшає тіло щелепи до необхідного розміру);
 • операції на твердому піднебінні;
 • операції на виличній дузі;
 • дистракція альверлярного відростку при ущелині піднебіння.

Вибір методики лікування буде залежати від віку пацієнта і наявної проблеми. Хірургічне лікування проводиться на базі стаціонару. Наші фахівці провели велику кількість успішних операцій, тому нам довіряють!

Приходьте, будемо раді Вам допомогти!

Записаться на прием

Види послуг Грн
Первинна консультація ортодонта 150
Діагностика 1. Виготовлення діагностичних відбиткових моделей, розрахунок по КДМ, вивчення даних фотометрії, складання плану лікування, заповнення мед. карти 600
Діагностика 2. Аналіз рентгенологічного дослідження (розрахунок КтКЧ), зняття зліпків для консультативних та діагностичних цілей, відлиття моделей, розрахунок моделей (2 шт.), Вивчення даних фотометрії, складання плану лікування, заповнення медичної карти 1500
Щомісячний візит після установки брекетів (корекція дуги) 500
Знімний ортодонтичний апарат з гвинтом (пластина для дітей) 3500
Виправлення положення зубів із застосуванням невидимих кап – елайнерів 2200 за 1 капу
Металева брекет-система  (Gemeni, Miniaturetwin, Victoryserie, 3M UNITIC, ComfortZone, ODP, США), 1 щелепа 12000
Металева самолігуюча брекет-система  (ORMCO, Damon, США) 18000-20000
Керамічна брекет-система  (Clarity, 3M UNITEC, США) 18200-27000
Керамічна самолігуюча брекет-система (ClaritySL, 3M UNITEC, США) 30000
Сапфірові брекети (1 щелепа) 19000
Лінгвальні брекети 27000
Элайнеры

Елайнери

ЦІНИ НА ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСА З тією чи іншою проблемою розташування зубів стикається 80-90% людей. В одних випадках вони не...

Читать далее

Дитячі брекети

Зі сліпучою посмішкою в доросле життя! ЦІНИ НА ДИТЯЧІ БРЕКЕТИ Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками брекет-систем. Завдяки цьому,...

Читать далее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *