Меню Закрити

Лікування зубів в умовах загального знеболювання

Лечение зубов в условиях общего обезболивания

ЦІНИ НА СЕДАЦІЮ

Лікування зубів в умовах загального знеболювання

Стоматологічна клініка «Фортуна» має всі можливості для стоматології під загальним наркозом. Наявність спеціального відділення, оснащеного анестезіологічним і моніторним обладнанням, найсучаснішими сертифікованими препаратами надає необмежені можливості ефективного застосування не тільки загального наркозу або місцевого знеболювання, але і найсучасніших і безпечних методів комбінованого знеболювання, що забезпечують відсутність страху, дискомфорту і напруги у пацієнта.

Лікування зубів під наркозом має незаперечні переваги

 • лікування зубів під наркозом проходить гарантовано без болю;
 • існує можливість вилікувати і видалити необхідну максимальну кількість хворих зубів за один сеанс;
 • відсутнє емоційне напруження, оскільки при лікуванні зубів під наркозом людина не відчуває запахів, не чує шум бормашини, не бачить медичних інструментів і т.д .;
 • відсутня не тільки больова, але і тактильна чутливість;
 • підвищується якість стоматологічного лікування за рахунок застосування препаратів, що знижують утворення слини;
 • знижується ризик ускладнень після видалення зубів під наркозом;
 • ідеальне рішення стоматологічних проблем у дітей.

Кожен із зазначених видів наркозу здійснюється лікарями-анестезіологами, що мають багаторічний досвід роботи в стоматологічній практиці з дорослими пацієнтами та дітьми будь-якого віку.

Інгаляційний наркоз

Забезпечується найбезпечнішим і нешкідливим на сьогоднішній день препаратом «Севоран» корпорації «ABBOT Laboratories», вже більше 10 років успішно застосовуються для проведення анестезії в США, Японії, Росії та країнах Західної Європи. Він має безліч переваг перед раніше застосовуваними препаратами. «Севоран» має приємний запах, вдихаючи його люди не відчувають неприємних відчуттів. Його дія настає дуже швидко – буквально після першого вдиху пацієнти засинають. Прокидаються після наркозу «Севораном» теж швидко. Через 15 хвилин пацієнти в стані приймати рішення і самостійно пересуватися, що робить «Севоран» незамінним для застосування в амбулаторній стоматології. Цей препарат ідеально підходить для проведення анестезії у дітей. Діти, граючи в «космонавтів» і «підводників», надувають красиву кольорову кульку, спокійно і без стресу занурюються в царство Морфея. «Севоран» швидко і без слідів виводиться з організму, не приносячи шкоди ніяким органам і системам, не викликає алергічних реакцій.

Внутрішньовенний наркоз

Проводиться сучасними препаратами для внутрішньовенного наркозу, що містять пропофол. Ці лікарські засоби мають виражений гіпнотичний ефектом, швидким і плавним введенням в наркоз (ефект настає через 30 сек.), відсутністю галюцинацій і запаморочення при пробудженні пацієнта. Швидке відновлення свідомості і здатності хворим орієнтуватися в просторі і часі пояснює широке застосування пропофолу в стаціонарах одного дня і поліклініках.

Седація

Являє собою ще одну з технік анестезії — це «сноподобній» стан умиротворення, спокою і незворушності, який викликається за допомогою відносно невеликої дози лікарських препаратів, що використовуються зазвичай для проведення загальної анестезії, що дозволяє пацієнтові фізично і емоційно розслабитися під час проведення будь-якої неприємної або болючої медичної процедури. Стан седації, з одного боку, створює хороші умови для роботи хірурга, оскільки пацієнт, перебуваючи в стані напівдрімоти, досить розслаблений, а з іншого боку, пацієнт, при необхідності, в будь-який момент здатний виконати вказівки оперуючого хірурга, що, безумовно, є дуже важливим. Після седації Ви будете або зовсім нічого не пам’ятати про зроблену процедуру або у вас залишаться зовсім невеликі спогади про минуле.

Вид загального знеболювання визначається лікарем-анестезіологом при первинному огляді пацієнта індивідуально, враховуючи об’єм майбутнього лікування, особливості здоров’я пацієнта і його побажання.

Переваги лікування зубів під наркозом в стоматологічному центрі «Фортуна»

 • Наркоз да.nm грамотні лікарі-анестезіологи, які мають багаторічний досвід роботи з дорослими пацієнтами та дітьми будь-якого віку;
 • Постійне підвіщення кваліфікації, наукова та дослідницька робота, великий досвід роботи з дітьми дозволяють нашим спеціалістам проводити лікування дітей в умовах седації на  найвищому професійному рівні;
 • Використовуються тільки якісні сертифіковані препарати;
 • Клініка обладнана сучасною операційною та кімнатою відпочинка для маленьких пацієнтів;
 • Анестезіолог контролює увесь процес лікування  та спостерігає за пацієнтом після його завершення.

Записаться на прием

Виды послуг Грн
Лікування (масочний наркоз) під седацією (1 година) 3000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *