Меню Закрити

Дитяча стоматологія Харків

Детская стоматология

Ми встановлюємо брекети на моделях, а потім переносимо їх на спеціальній капи в порожнину рота. Це дозволяє скоротити тривалість фіксації брекетів в два рази і зафіксувати їх більш точно

У дитячій стоматології Фортуна застосовуються сучасні підходи до лікування

Страху більше немає

Діти - це пацієнти, які потребують більш педантичного підходу. Великий досвід і знання дитячої психології дозволяють нашим стоматологам знайти підхід до малюка.

Лікуємося весело

На прийомі, поки стоматолог працює, асистент максимально відволікає дитину від того, що відбувається: розповідає їй різні історії, задає питання і показує улюблені мультики.

Безболезненно

Іноді при лікуванні потрібна анестезія. Щоб зменшити біль від уколу, ми використовуємо гель для місцевої анестезії і найтонші голки, тому діти навіть не завжди відчувають, що їм зробили укол. А помічник стоматолога під час проведення анестезії працює з дитиною, щоб вона не злякалася виду шприца, адже відповідно до нашого протоколу проведення знеболювання, дітей лякає більше шприц.

Надежно

На консультації наші фахівці проводять досконале обстеження порожнини рота і розписують стратегію лікування. Наша мета — максимально швидко і ефективно усунути проблему, яка турбує дитину. Однак, буває так, що стан ротової порожнини має вже запущений карієс майже всіх зубів. Лікування таких дітей в кріслі неможливо через об'єм. Але безвихідних ситуацій у нас немає! Наші дитячі стоматологи рекомендують сучасний метод — лікувати відразу всі зубки під наркозом. Детальніше з цією процедурою можна ознайомитися тут

Почему нужно лечить молочные зубы

Молочні зуби так само потребують догляду, як і постійні. Але карієс в них розвивається значно швидше, тому що це обумовлено меншою міцністю емалі, ніж на постійних зубах.

Також існує міф, що молочні зуби не потрібно лікувати, що вони все-одно випадуть і немає сенсу витрачати час і гроші. Це небезпечна помилка, тому що через карієсу в молочних зубах, так само можуть виникати і його різні ускладнення - такі як періодонтит, періостит, а далі по наростаючій, що само по собі є важким станом, але ще і може привести до двох неприємних наслідків: пошкодження постійного зуба, що знаходиться під молочним (постійний зуб прорізатиметься деформованим або не до кінця розвиненим), а видалення молочного зуба раніше часу неодмінно веде до відставання розвитку щелепи у дитини, що доведеться потім дорого і довго лікувати у лікаря ортодонта вже в підлітковому віці.

До дитячого стоматолога потрібно звертатися, в ідеалі, раз на пів року, щоб вчасно усувати або попереджати розвиток карієсу

Кабинет детского стоматолога

  • Обов'язкова стерилізація всього інструментарію
  • Використання стерильних одноразових інструментів
  • Суворе дотримання порядку на столику для інструментів

Записаться на прием

Наши специалисты

Цены на лечение

Ціна варіюється не від матеріалу (матеріали ми використовуємо всі дуже якісні або американські, або японські), а від об'єму руйнування зуба. Лікування найменшої порожнини починається від 200 гривень і зростає, в залежності від об'єму ураження. Тож чим раніше звернулися, тим дешевше лікування. Існують пломби для молочних зубів різного кольору. Дитина може сам вибрати один колір або навіть комбінацію за своїм бажанням.

Якщо батьки впевнені, що їхній дитині буде потрібна ін'єкція анестетика, то краще приходити на прийом уже з готовими пробами (на Септонест, Мепівастезін і Артикаїн - зробивши пробу на ці препарати, можна бути впевнені, що дитині нічого не загрожуватиме під час ін'єкції) це заощадить час і батькам і лікарю-стоматологуа, тому що не потрібно буде відкладати початок лікування на наступний прийом, коли будуть готові проби.

Записаться на прием

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *