Меню Закрити

Низькодозова рентгенографія

Низкодозовая рентгенография

У сучасній стоматології важко уявити лікування без використання рентгенографії. Цей метод дозволяє поставити діагноз, визначити анатомічні особливості щелеп, зубів, кореневих каналів, суглобів, проконтролювати якість лікування. Найчастіше за один прийом стоматолога доводиться зробити кілька рентгенівських знімків, і пацієнт ставить перед собою питання: «А чи безпечно це?», «Скільки знімків можна зробити в день або в місяць?». Звичайно, будь-яке рентгенівське дослідження несе певну променеве навантаження, величина якої залежить від обладнання.

Наша клініка оснащена низькодозовим цифровим радіовізіографом. Променеве навантаження при проведенні одного цифрового дослідження в 10 разів менше, ніж при проведенні плівкової рентгенографії. При цьому зображення фіксується на цифровий датчик і відразу з’являється на екрані комп’ютера. Немає необхідності витрачати час на проявлення і висушування знімка. Зображення зберігається в цифровому варіанті, а лікар отримує можливість в будь-який момент працювати з ним.

Крім того, Ви також можете при необхідності зробити прицільний рентгенівський знімок зуба або панорамний (ще його називають ортопантограммой) знімок зубів верхньої і нижньої щелеп. Прицільний знімок дозволяє оцінити стан емалі, коренів, прилеглих тканин одного чи двох зубів, проконтролювати якість лікування і пломбування каналів.

Панорамний знімок або ортопантограмма необхідна при проведенні діагностики стоматологічних захворювань, ортодонтичному і парадонтологічному лікуванні. Протезування та імплантація зубів також не обходиться без цього діагностично цінного дослідження, адже в цьому випадку візуалізуються кістки щелеп, весь зубний ряд, ретеновані зуби та зуби «мудрості», що прорізаються, гайморові пазухи, а також скронево-нижньощелепні суглоби.

Не знаєте де зробити рентгенівський знімок зубів в Харкові? Стоматологічна клініка «Фортуна» пропонує Вам скористатися послугами нашого рентген кабінету. У спокійній обстановці кваліфікований персонал проведе необхідне рентгенівське дослідження за доступною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *