Меню Закрити

Видалення кісти кореня зуба лазером

Удаление кисты корня зуба лазером

В нашій стоматологічній клініці, на ряду з іншими сучасними методиками лікування кісти, проводиться також видалення кісти кореня зуба лазером. Лазеротерапія в Харкові є сучасною методикою, яка активно застосовується в стоматології. У стоматології Фортуна для проведення даного виду лікування використовується сучасний та ефективний апарат, який зарекомендував себе з найкращої сторони.

Видалення кісти кореня зуба лазером. Як це відбувається?

Безпосередньо в зубний канал, а звідти і в кісту, вводять лазер, який пригнічує життєдіяльність бактерій, знищує кістозне утворення та дезінфікує сам зубний корінь.

Після проведення сеансу лазерної терапії порожнину рота деякий час потрібно обробляти антисептичними засобами, проте загоєння буде проходити досить швидко і комфортно.

Доведено клінічно, що ця процедура, в 99% відсотках має успішний результат.

Лікарі-стоматологи лікувально-діагностичного центру «Фортуна» (біля станції метро Київська) завжди прийдуть Вам на допомогу, нададуть весь необхідний і найбільш повний спектр стоматологічних послуг, застосовуючи при цьому найсучасніші методики лікування! Запис і консультація за телефонами: (057) 704-11-86; (063) 521-40-69; (066) 499-30-62; (096) 335-82-92.

Приходьте! Будемо раді Вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *