Меню Закрити

Безлігатурні брекети

Безлигатурные брекеты

Безлігатурні брекети називаються так, всього лише тому, що цей вид брекет-системи не вимагає лігатур, тобто спеціальних другорядних механізмів. Ці додаткові механізми бувають у вигляді гумок або у вигляді невеликих металевих дужок, покликані для того, щоб кріпити дугу в самому брекеті.

Стоматологи та ортодонти безлігатурні брекети часто називають самолігуючими брекетами. Дуже популярна фірма, яка представляє безлігатурні брекети – Damon (названа в честь свого творця Двайт Деймона). Цей бренд заслужив своє визнання якості в народі і дуже популярний серед ортодонтів, оскільки використовується так звана техніка “ковзних дверей”. Вона дозволяє дузі вільно ковзати всередині брекета, таким чином представляється можливим проводити лікування по виправленню прикусу зубів за набагато меншу кількість відвідувань лікаря-ортодонта, оскільки вимагає меншу кількість підстроювань брекет-системи. До того ж безлігатурні брекети менше, ніж металеві аналоги. Дотримуватися гігієни стало набагато простіше, брекети стало комфортніше носити.

Серед непоганих зарубіжних представників безлігатурних брекетів також користуються популярністю фірми 3M, GAC, Ormco, SmartClips. Одна з цих фірм, зокрема, Ormco, випустила популярну на сьогоднішній день брекет-систему Damon 3. Цей вид популярний тим, що зберіг всі переваги свого попередника, ще й при цьому став більш доцільним з естетичної точки зору, оскільки даний вид брекет системи є комбінованим: одна частина зроблена з кераміки, а інша металева. Установка брекет-систем Damon проводиться в клініці «Фортуна».

На сьогоднішній день у цього виду брекетів з’являється все більше прихильників у всьому світі. І пацієнти, і ортодонти визнають його переваги. Адже з відсутністю лігатур лікування стає дійсно простіше і зручніше. З естетичної точки зору безлігатурні брекети на порядок кращі, ніж інши види брекет-систем: зовнішній вигляд від харчових барвників не страждає, завдяки тому, що присутнє мінімальне тертя між дугою і брекетами, виправлення прикусу зубів є більш щадним. Використовуються природний рух зуба по дузі брекета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *