Меню Закрити

Про стоматологічний центр "Фортуна"

          Кому довірити своє здоров'я? Це питання все частіше ми задаємо собі. Важко зробити правильний вибір серед різноманіття пропозицій лікувальних установ. У сучасній стоматології неможливо надати лікування без використання сучасних технологій. Але визначальним все ж є особистість і кваліфікація лікаря. Наш лікувально-діагностичний центр має унікальну можливість надавати допомогу найвищого професійного рівня. Усі наші лікарі-стоматологи займаються практичною лікарською, науковою та викладацькою діяльністю. Величезний досвід роботи і можливість спільних консультацій дозволяє вирішити найскладніші і «нерозв'язні» стоматологічні питання. Ми вже завоювали довіру тисяч пацієнтів в Україні та за кордоном.

Трохи історії

        Лікувально-діагностичний центр ТОВ «Фортуна» почав свою діяльність з 1992 року, має високий науковий потенціал, активно підтримує зв'язок із Харківською медичною академією післядипломної освіти. В даний час ТОВ «Фортуна» є багатопрофільним стоматологічним центром. Пацієнти нашого центру мають можливість одночасно отримати кваліфіковані консультації професорів і доцентів, що обумовлює високий рівень надання допомоги.

Спеціалізація стоматологічного лікування

Основними напрямками діяльності є: терапевтичне лікування дорослих і дитяча стоматологія, протезування зубів будь-якої складності, дентальная імплантаціялікування захворювань пародонта. Окрему увагу в нашій клініці займає ортодонтичне лікування пацієнтів будь-якого віку, виправлення  врождених і набутих вад, аномалій обличчя та присмаку.

  Командою висококваліфікованих фахівців проводиться багатоетапне й комплексне стоматологічне лікування та реабілітація. У клініці в умовах стаціонару проводиться лікування дітей і дорослих в умовах загального знеболювання або медикаментозного сну.

Де нас знайти?

      Лікувально-діагностичний центр «Фортуна» зручно розташовується в будівлі Міської дитячої поліклініки № 23, навпроти обласного ДАІ, поруч з Петропавлівським храмом, недалеко від станції метро Київська.

Яке лікування ми проводимо?

Збережіть своє стоматологічне здоров'я, довіряйте його тільки професіоналам! Фахівці нашої клініки допоможуть Вам у цьому! Запис на прийом проводиться за телефонами, вказаними на сайті! Ласкаво просимо!