Меню Закрити

Icon ® – лікування без бору і болю!

Icon® - лечение без бора и боли!

ЦІНИ НА ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ І ПАРОДОНТА

Сучасна стоматологія дозволяє діагностувати карієс на ранніх стадіях і проводити мікроінвазивний лікування зубів. Новітня методика Icon, розроблена компанією DMG, зберігає всі здорові тканини зуба, які значно пошкоджуються в разі використання бору. Інфільтраційний метод лікування зубів повністю безболісний. Всього за одне відвідування стоматолога усувається карієс: без свердління та анестезії, так як немає необхідності препарування тканини зуба.

Інфільтрація карієсу

Початкова стадія каріозних поразок викликає демінералізацію і втрату интактности (здатності верхнього шару протистояти зовнішнім впливам, його максимальна гладкість, яка перешкоджає появі бактерій) зубів. На цьому етапі підвищується шорсткість поверхні емалі і збільшення часу до 30%. Крізь них, на внутрішню поверхню зуба надходять кислоти і бактерії, вимиваються мінерали. Під їх впливом каріозний процес швидко прогресує.

Плями на емалі зубів – це явна ознака початковій стадії карієсу, який проявляє себе у вигляді даного косметичного дефекту. Хоча видимих ознак пошкодження ще немає, емаль тільки здається интактной – без відповідного лікування на її поверхні швидко розвивається карієс. Найбезпечніший метод лікування з мінімальним втручанням у природне субстанцію зуба є інфільтрація карієсу.

Icon – лікування зубів без свердління

Обробка зубів Icon застосовується для щадного лікування карієсу на ранніх стадіях. Її суть полягає в тому, що поверхня зуба обробляється спеціальними полімерами, що закупорюють пористі області на емалі. Показанням до застосування Icon є ортодонтичне лікування (плями після зняття брекетів), ураження емалі некаріозного походження (гіпоплазія і флюороз). Головною перевагою методики Icon є можливість зупинити розвиток карієсу на ранніх етапах зі збереженням здорових тканин зуба.

Этапи обробки Icon

Поверхня зуба ретельно очищається і відшліфовується, а якщо є підвищена чутливість, виконується ізоляція коффердамом. Потім на очищену емаль на дві хвилини наноситься труїть гель Icon Etch. Після цього підготовлену поверхню висушується за допомогою спирту Icon Dry. На завершальному етапі на зуб наноситься полімер інфільтрант Icon Infiltrant, який заповнює пори емалі, після чого його полімерізіруется лампою.

Лікування зубів інфільтраційних методом повністю виключає застосування бору, який лякає багатьох пацієнтів. Вся обробка зуба препаратами Icon займає кілька хвилин, після чого зуб надійно захищений від ураження карієсом. Успішне лікування проводиться за одне відвідування без анестезії і препарування тканин зуба, а відповідно, повністю без болю.

Після лікування оброблена поверхня виглядає точно так само, як і здорова емаль. Протипоказання до застосування методики лікування Icon мінімальні. Небажано використовувати препарати при наявності алергічних реакцій на один з компонентів, а також при дефектах емалі і ерозіях. Іноді спостерігається поява білих плям на слизовій порожнини рота в місці контакту з матеріалом Icon Etch, яке проходить через кілька днів.

Види послуг  Грн
Консультація стоматолога (професора) (дитяча стоматологія) 150
Консультація стоматолога (професора) (доросла стоматологія) 300
Огляд професором 100
Діагностичний знімок 50
Панорамний знімок 200
Місцева анестезія 100
Лікування карієсу з накладенням постійної фотополімерною пломби 550-900
Фіксація стекловолоконного штифта 340
Безпрепаровочне лікування карієсу Icon 1500
Препаровка порожнини при лікуванні ускладненого карієсу (однокореневий зуб) 150
Препаровка порожнини при лікуванні ускладненого карієсу (багатокореневих зуб) 200
Видалення чужорідного тіла з кореневого каналу 400
Пломбування 1 кореневого каналу 350-650
Тимчасове пломбування 1 кореневого каналу 120
Накладення або видалення тимчасової пломби 80
Шинування одного зуба 700

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *