Меню Закрити

Естетична реставрація зубів

Эстетическая реставрация зубов

ЦІНИ НА РЕСТАВРАЦІЮ ЗУБІВ ТА ВІДБІЛЮВАННЯ

Це не просто лікування карієсу і некаріозних уражень зубів, а реконструкція естетичних і функціональних якостей натурального зуба. Сучасна естетична стоматологія має в своєму розпорядженні найбільш прогресивними технологіями і матеріалами для повноцінної реабілітації пошкоджених або змінили колір зубів. Відновлення зуба може бути проведено як «прямими», так і «непрямими» (лабораторними) методами.

Методика «прямого» відновлення структури зуба є одним з методів художньої реставрації зубів. «Пряма» реставрація проводиться безпосередньо на зубі в порожнині рота пацієнта. Як реставраційних матеріалів застосовуються композитні матеріали світлового затвердіння (геліокомпозиту, фотокомпозити) останніх поколінь. Робота стоматолога при художньої реставрації зубів багато в чому порівнянна з творчістю скульптора. Так само, як і майстер об’ємних форм, стоматолог відновлює структуру зуба, використовуючи композитні матеріали різної прозорості і кольору. При цьому враховується анатомічна будова нормального, живого зуба.

Эстетическая реставрация зубовЯк відомо, зуб складається з різних за здатністю пропускати і заломлювати світло тканин. Так, емаль зуба практично прозора і має опалесцентних – здатністю змінювати колір залежно від кольору підлеглих тканин (дентину, пульпи) і освітленості. Ріжучий край зуба, що складається тільки з емалі транслюцентен, тобто майже повністю пропускає світло. Дентин, будучи за своєю природою напівпрозорою тканиною зуба, характеризується флюоресцентні – здатністю спочатку поглинати невидиму складову світлового спектру, а потім виділяти енергію у вигляді світла.

Тільки високопрофесійний лікар-стоматолог, враховуючи всі особливості та нюанси будови зуба, може в точності зімітувати з геліокомпозиту тканини зуба. Варто відзначити, що в даний час ця задача дещо полегшена завдяки появі нанокомпозитних пломбувальних матеріалів, що володіють «ефектом хамелеона». Тобто, такі матеріали здатні «пристосовуватися» і точно імітувати оптичні властивості тканин зуба. Але для прямої художньої реставрації зубів є певні обмеження, і, якщо є для цього виду реставрації протипоказання, вдаються до «непрямим» методам відновлення зубів.

«Непрямі» методи естетичної та функціональної реабілітації зубів по праву визнані стоматологами як найбільш якісні, що відповідають найсуворішим вимогам професіоналів. Сукупність фізико-хімічних якостей, неперевершені естетичні характеристики, гіпоалергенність і біосумісність з тканинами порожнини рота дозволили керамічним реставраціям по праву зайняти лідируючі позиції в косметичній стоматології. Багатий вибір керамічних мас, прогресивні технології, висока кваліфікація лікарів дозволяють задовольнити вимоги найвибагливіших пацієнтів.

Реставрація зуба починається з того, що лікар підбере Вам колір пломбувального матеріалу. Перед тим, як здійснити обробку поверхні або порожнини робиться анестезія. Далі, за допомогою пломбувального матеріалу моделюється анатомічна форма зуба. На завершення, отримана реставрація шліфується, полірується і покривається захисним лаком. При варіанті складності роботи стоматолог призначає контрольний візит для додаткової располировки реставрації. Але не варто забувати, що при досягненні найкращого результату естетичної реставрації зубів, термін збереження красивої посмішки буде залежати тільки від Вас – це і дотримання гігієни порожнини рота, характер харчування, наявність шкідливих звичок і обов’язкові профілактичні відвідування стоматолога.

До «непрямих» керамічних реставрацій відносяться:

  • керамічні вініри (голлівудські вініри, люмініри);
  • керамічні вкладки;
  • зубні коронки з безметалевої кераміки (цільнокерамічні коронки);
  • зубні коронки з оксиду цирконія (цирконієва кераміка).

Відновлення зубів «непрямими» керамічними реставраціями включає два етапи:

  • клінічний;
  • лабораторний.

Эстетическая реставрация зубовНа першому (клінічному) етапі стоматологом проводиться повноцінна діагностика стану зубів, прилеглих до них тканин (пародонту) рентгенологічне і комп’ютерне обстеження. Після узгодження з пацієнтом майбутнього зовнішнього вигляду зубів проводиться малоінвазивне препарування (обточування) зубів і зняття відбитків зубних рядів. За допомогою відбитків отримують точні гіпсові моделі щелеп, які передаються в зуботехническую лабораторію (лабораторний етап).

На лабораторному етапі зубний технік моделює і відтворює майбутні керамічні реставрації. Зубний технік повинен мати талант скульптора, майстерністю ювеліра і художника, а також володіти глибокими знаннями анатомії зубів, тонко розбиратися в принципах динамічної оклюзії (прикусу зубів) – взаємовідносини зубів при різних рухах нижньої щелепи. Тільки при дотриманні цих вимог керамічну реставрацію можна назвати не просто «естетичної», а й високохудожнім твором мистецтва!

Вініри – неперевершена естетика передніх зубів

Эстетическая реставрация зубовРеставрація передніх зубів винирами застосовується для корекції форми, кольору, вирівнювання зубів, положення зубів в зубному ряду. Виправити такі естетичні недоліки, як: пігментні плями, потемніння емалі зубів, сколи та тріщини зубів, неправильну форму або деформацію зубів реально за допомогою керамічних вінірів. Вініри являють собою найтонші (товщиною 0,3-0,5 мм.) Керамічні «накладки» на передню, видиму поверхню зубів. Реставрація зубів винирами – це малоінвазивна, щадна, зубосберегающая технологія. Тобто, при підготовці зуба під вінір видаляється мінімум зубних тканин, що дозволяє зберегти міцність зуба, і, що важливо обійтися без депульпування зубів.

Готові вініри фіксуються до попередньо підготовленим зубів спеціальним високоміцним світлотверднучим композитним цементом. Крім поліпшення зовнішнього вигляду зубів, вініри здатні зміцнювати емаль зубів, а фтор, що входить до складу композитного цементу запобігає розвитку вторинного карієсу. У той же час гладка структура вінирів перешкоджає відкладенню зубного нальоту.

З усіх існуючих технологій виготовлення вінірів, найбільш затребуваними серед практикуючих стоматологів, що відповідають найвищим вимогам можна виділити наступні:

  • вініри з пресованої кераміки. Технології Empress, IPS Empress II, Cergo Press.
  • вініри, виготовлені методом нанесення кераміки на вогнетривку модель. Наприклад, виконання багатошарових вінирів за технологією «Скринінг» з кераміки японської фірми «Noritake».
  • вініри, змодельованы зі спеціальних світлотверднучих композитних матеріалів, наприклад, з композиту «ENAMEL», керамокомпозита (кераміру) Sculpture та ін.
Види послуг Грн
Естетична реставрація 1 зуба 1500 – 2500
Мікро-протезування (відновлення відсутнього зуба шляхом фіксації його до 2-х сусідніх зубів за допомогою стрічки та фотополімерного матеріалу) 3500
Відбілювання зубів (2 щелепи) 2500
Домашнє відбілювання (2 щелепи) (капа, гель) 3800

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *