Меню Закрити

Самолігуючі брекети

Самолигирующие брекеты

Медицина щороку пропонує нові винаходи для комфорту і здоров’я людей, і ортодонтія не виняток. Якщо ще 10 років тому виправлення прикусу брекетами приносило в основному купу незручностей, то сьогодні вирівняти зуби можна швидко, комфортно і практично непомітно для оточуючих. Це досягнення новітнього покоління пристроїв, під загальною назвою самолігуючі брекети.

У чому ж переваги самолігуючі брекетів і чому вони все частіше застосовуються лікарями-ортодонтами в своїй практиці? Їх головна особливість – в інноваційному кріпленні, яке складається з системи спеціальних рухливих фіксаторів, що втримують і направляють дугу. Вона м’яко фіксується рухливими фіксаторами завдяки цьому зуби можуть переміщатися з набагато меншою силою тертя, ніж в звичайних традиційних брекет-системах. В результаті самолігуючі брекет-системи забезпечують швидке, комфортне і передбачуване лікування і їх успішно використовують при корекції навіть найскладніших клінічних випадків.

Оскільки в даній конструкції не використовуються додаткові гумові кільця або металеві зволікання, які вимагають корекції в умовах клініки, знижується регулярність відвідування лікаря і сам час лікування. Це також сприяє і більш швидкого звикання до носіння системи – вона практично не відчувається на зубах. Єдиний мінус, властивий самолігуючі брекетів – ціна, обумовлена складністю конструкції, але вона цілком виправдовує результат!

Установка самолігуючих брекетів у Харкові

Стоматологічна клініка «Фортуна» пропонує своїм пацієнтам виправити прикус брекет-системами самолігуючі типу кращих світових виробників:

  • Damon System;
  • Smart Clip;
  • Clarity SL;
  • In-Ovation.

Корекція прикусу самолігуючі апаратами рекомендується у випадках, коли традиційно було потрібно видалення постійних зубів. З ними процес вирівнювання програмується індивідуально для кожного зуба, завдяки чому вдається уникнути видалення.

Остаточне рішення на користь тієї чи іншої системи приймається лікарем-ортодонтом спільно з пацієнтом на підставі діагностичного обстеження та складеного плану лікування. Після установки самолігуючі брекетів вам потрібно буде відвідувати лікаря-ортодонта всього раз в 2-3 місяці. А між візитами в клініку не забувати про правильну гігієну порожнини рота і спостерігати, як з кожним днем виправляється прикус, вирівнюються зуби, і стає красивішим ваша усмішка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *