Меню Закрити

Протезування на імплантатах

Протезирование зубов на имплантах в Харькове. Опытные стоматологи. Лечебно-диагностический центр Фортуна в Харькове.Доступные цены на протезирование зубов.

ЦІНИ НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

На численні науковими даними застосування імплантатів для протезування здатне забезпечити довше функціонування, ніж традиційно використовувані види конструкцій. Імплантат кореневидної форми дозволяє відразу після видалення «хворого» зуба встановити його в наявний отвір в кістці. При подібній методиці штучний імплантат відразу починає функціонувати як власний зуб. Але навіть якщо зуб був видалений давно, це не є перешкодою для використання зазначеного методу, який на науковій мові називається «негайна функціональне навантаження».

Імплантація зубів передбачає установку як окремих коронок на імплантатах так і установку мостовидних протезів. Єдиною відмінністю від «моста», встановленого на обточених зубах, є відсутність необхідності що-небудь обточувати і незрівняно вища довговічність. Імпланти також можуть стати опорою для будь-якого знімного протеза.

Нейлонові протезы

Нейлонові протези вирішують більшість проблем звичайних знімних протезів (часткових або повних). Для цього виду протезування не потрібно обточування сусідніх зубів. Спостерігається ідеальна біосумісність (відсутність мономера і металу). Нейлонові протези відрізняє вражаюча гнучкість, легкість (що не натирають ясна) і естетичність. Зовні вони не відрізняються від природних зубів.

Гнучкі зубні протези Valplast рекомендовані для протезування будь-яких клінічних випадків. А для дітей і молоді, що займаються спортом, є ідеальним варіантом, т. К. Організм ще росте.

Види послуг Грн
Металокерамічна коронка 1560 – 2500
Суцільнокерамічна коронка (E-MAX Press) 6000
Коронка на основі оксиду цирконію з керамічним нанесенням 6500
Пластмасова коронка (імпортний матеріал) 600
Металопластмасова коронка 1400
Вінір (E-MAX) 6000
Вінір на основі оксиду цирконію суцільнокерамічний 6500
Вкладка цирконієва, керамічна 3000
Суцільнолита куксова вкладка (кобальт-хром) 800
Протезування на імплантатах
Коронка на імпланти на основі оксиду цирконію 7000
Коронка на імпланти металокерамічна 5000
All-on-4
All-on-6
Знімний протез з балочної системою фіксації на 4 опорах 21000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *