Меню Закрити

Незнімні протези (металокераміка, кераміка, цирконій)

Несъемные протезы (металлокерамика, керамика, цирконий)

ЦІНИ НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Навіть завдяки новітнім технологіям в лікувальній стоматології, Ваші зуби не стануть вічними. На щастя, існує безліч способів замінити видалений або випав зуб. Тому якщо Ви з якихось причин втратили зуб, не варто засмучуватися – це питання вирішимо.

Протезування зубів необхідно в тих випадках, коли наявні зуби в силу значного руйнування не в змозі виконувати свої функції, коли їх кількість зменшилася (навіть на один) або коли вони косметично не задовольняють свого володаря.

Протези сприяють здійсненню двох основних цілей:

  • відновлення жувальної функції;
  • поліпшення естетичного вигляду.

Займається протезуванням зубів лікар стоматолог-ортопед, і при втраті зуба в першу чергу потрібно звернутися до фахівця. У нашій клініці прийом веде досвідчений стоматолог Доломанов Сергій Миколайович, який на прийомі визначить, який вид протезування в Вашому конкретному випадку буде краще. У кожного з видів протезування є свої показання і протипоказання. Лікар-фахівець підбирає таку конструкцію протеза, яка не тільки замінить Вам відсутні зуби, але і допоможе зберегти зуби на довгий час. Якщо протез показаний (рекомендується), то на першому прийомі стоматолог знімає необхідні мірки.

На наступному прийомі здійснюється примірка воскових шаблонів з штучними зубами. Потім мірки віддаються в лабораторію, виготовляється повноцінний протез. Ви приходите до лікаря-стоматолога на примірку, і якщо необхідно, здійснюється невелика корекція протеза. Після цього можна носити протез і радувати оточуючих гарною посмішкою!

На якість протезування зубів впливає як кваліфікація стоматолога, так і оснащеність стоматологічної клініки.

Вкладки (напівкоронки)

Відновлюють втрачену частину зуба в ситуації, коли неможливо змоделювати якісну пломбу. Заміщають дефекти окремих частин зуба, а не всього зуба в цілому. Полукоронкі застосовуються якщо зовнішня поверхня зуба досить добре збереглася. Вони покривають зуб з боку мови, неба або збоку. Нерідко такі полукоронкі використовуються в якості опорних складових мостових протезів. Виготовляються в лабораторії за індивідуальним зліпком.

Металокерамічні коронки

Пропонуються при значному руйнуванні природної коронки і відновлюють зруйнований зуб. При традиційному підході пошкоджений зуб депульпують (прибирають живі тканини та видаляють нерв), обточують і зверху надягають насадку, яка імітує здоровий зуб. У деяких клініках підходи до протезування коронками трохи інші: «депульпувати» зуб не потрібно, тому що при підготовці зуб обробляється особливим способом, що дозволяє дуже точно прибрати рівно стільки тканин, щоб можна було виготовити косметичну коронку. Крім того, коронка так точно прилягає до зуба, що межа виходить абсолютно гладкою, що благотворно позначається на терміні функціонування коронки і здоровому стані ясна. Якщо зберігся корінь зуба, встановлюють штифт, який зміцнюється цементом в каналі кореня.

Мостовидні протези («мости»)

Являють собою комбінацію коронок і проміжних частин, з’єднаних між собою. Обтачиваются два сусідніх зуба поруч з втраченим, навіть якщо цілком здорові і на них фіксуються коронки. Звичайно, опорні зуби можуть зіпсуватися і розхитатися під «мостом», а це означає, що з часом їх теж потрібно буде штучно замінювати. Сучасні уявлення про необхідність збереження кісткової тканини підштовхують до обмеження застосування подібного протезування. Справа в тому, що після видалення зуба кістка, яка утримувала його, залишається без навантаження, тобто не функціонує. Це призводить до її розсмоктуванню і атрофії. Зараз практикується установка на місці відсутнього зуба штучного кореня – імплантату, який функціонує сам і дозволяє функціонувати утримує його кістки. Коронки на імплантатах служать набагато довше. Але варто пам’ятати про те, що це все-таки хірургічний метод протезування.

Коронки на основі оксида цирконію.

Винятковою міцністю і красою виділяється оксид цирконію. Його широке застосування почалося відносно недавно, але керамічні коронки з оксиду цирконію вже стали найпопулярнішим матеріалом. Особлива технологія створення коронки з оксиду цирконію дозволяє підібрати ще й ідеальну форму, яка збереже в секреті своє штучне походження. Кожен протез моделюється спеціальною комп’ютерною програмою і виготовляється високоточним фрезером.

Вініри

Являються ефективним способом, що дозволяє змінити форму, колір, дефект положення зуба і досягти сліпучої «голлівудської» посмішки. Подібний вид протезування вирішує естетичні завдання і вимагає від лікаря-стоматолога значною кваліфікації і почуття смаку. Вінір є тонкою, зазвичай керамічну, лусочку, дуже щільно прилягає до зуба. Для його виготовлення знімається тонкий шар зуба і виходить високоточний відбиток підготовленого зуба. Після цього, виготовлена ​​в лабораторії керамічна, емалева накладка міцно приклеюється до зуба.

Види послуг Грн
Металокерамічна коронка 1560 – 2500
Цільнокерамічна коронка (E-MAX Press) 6000
Коронка на основі оксиду цирконія з керамічним нанесенням 6500
Пластмасова коронка (імпортний матеріал) 600
Металопластмасова коронка 1400
Вінір (E-MAX) 6000
Вінір на основі оксида цирконію цільнокерамічний 6500
Вкладка цирконієва, керамічна 3000
Суцільнолита куксова вкладка (кобальт-хром) 800
Протезування на імплантатах
Коронка на імпланти на основі оксиду цирконію 7000
Коронка на імпланти металокерамічна 5000
All-on-4
All-on-6
Знімний протез з балочної системою фіксації на 4 опорах 21000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *