Меню Закрити

Сучасна профілактика карієсу: фторування зубів і герметизація фісур

Современная профилактика кариеса: фторирование зубов и герметизация фиссур

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ ТА ГІГІЄНУ

Ефективна профілактика карієсу в ранньому віці дозволить зберегти здоров’я і заощадити кошти на стоматологічне лікування протягом багатьох років. Фторування зубів – сучасний метод, який дозволяє зміцнити емаль і запобігти її руйнуванню. Процедура фторування призначається як дітям, так і дорослим, оскільки з віком знижується опірність емалі зовнішнім впливам.

Фторування зубів

Фторування зубів може здійснюватися за допомогою різних препаратів (розчинів, лаків або гелів), що містять фтор і кальцій. В нашій стоматологічній клініці проводиться: експрес фторування, просте і глибоке фторування. Експрес процедура проводиться за допомогою спеціальних одноразових кап, заповнених фтор-лаком. При простому фторуванні, на емаль пензликом наноситься спеціальний розчин, що містить фтор.

Для глибокого фторування необхідно попередньо провести гігієнічну чистку зубів та їх полірування. Потім зуби поетапно просушують теплим повітрям і наносять речовину, що запечатує і спеціальний розчин, що містить іони фтору та кальцію. Дана технологія дозволяє речовинам проникнути всередину емалі та відновити мінеральний баланс зуба, зробивши його більш стійким до зовнішніх впливів.

Герметизація фісур

Зупинити прояв карієсу, який вражає жувальні поверхні, можна за допомогою герметизації фісур. З цією метою канавки зубів заповнюються спеціальною герметичною речовиною – силантом. Щільність герметика підбирається в залежності від глибини фісур і розмірів оброблюваної поверхні. Герметик може бути наповненим або ненаповненим композитними світловідбиваючими смолами або використовується склоіономерний цемент.

Ці речовини забезпечують хороший ефект, що запечатує, в результаті жувальна поверхня зубів стає більш гладкою і рівною. При герметизації фісур емаль отримує надійний захист від розвитку карієсу. Також підвищується гігієнічність ротової порожнини, за рахунок того, що зубний наліт і бактерії не можуть розвиватися на поверхні, покритою герметиком.

Процедура герметизації фісур проводиться в одне відвідування стоматологічного кабінету і складається з декількох етапів. Для початку зуби ретельно очищаються від нальоту, що утворився та залишків їжі. Фіссури обробляються ортофосфорною кислотою, усі тріщинки промиваються і висушуються, а потім заповнюються рідким силантом. Для його фіксації використовується світлополімерізаційна лампа. Після чого зуб шліфується та видаляється зайвий герметик.

Герметизація фісур у дітей і дорослих проводиться однаково. Усі процедури повністю безболісні, тому наші пацієнти, незалежно від віку, легко погоджуються на них. Герметик довготривало захищає зуби від карієсу, однак не варто нехтувати регулярним відвідуванням стоматолога після його встановлення. Адже профілактичний огляд та професійна гігієна допоможуть зберегти здоровими не лише зуби, але й всю ротову порожнину.

Види послуг Ціна, грн
Герметизація фісур (1 зуб) 220
Профілактика карієсу з використанням кап (1 щелепа) 150
Флюоризація 1 зуба (ремінералізуюча терапія) 70
Зняття зубних відкладень 1 ступінь складності 650
Зняття зубних відкладень 2 ступінь складності 950
Зняття зубних відкладень 3 ступінь складності 1300
Індикатор зубного нальоту (навчання гігієні) 120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *