Меню Закрити

Реминералізація зубів в домашніх умовах GC Tooth Mousse

Реминерализация зубов в домашних условиях GC Tooth Mousse

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ ТА ГІГІЄНУ

Для відновлення і зміцнення зубної емалі в домашніх умовах ми рекомендуємо своїм пацієнтам стоматологічний гель GC Tooth Mousse. Цей засіб являє собою водорозчинний крем з біодоступним кальцієм і фосфатом. При нанесенні безпосередньо на зуби, активні речовини GC Tooth Mousse вступають у взаємодію з біоплівкою та зубним нальотом, що знаходяться на емалі.

Спеціальна формула GC Tooth Mousse містить мінеральні компоненти, які проникають в тканини зуба, локалізуючи кальцій і фосфат. В результаті застосування гелю спостерігається виражений терапевтичний ефект при початкових стадіях карієсу (знижується чутливість зубів, поліпшується їх зовнішній вигляд), поліпшується якість слини (за рахунок знищення хвороботворних бактерій), а емаль набуває природну білизну т блиск.

Стоматологічний гель GC Tooth Mousse рекомендується:

  • після відбілювання зубів;
  • після кюретажу в області кореня зуба;
  • для зниження проявів ерозії;
  • при ортодонтичному лікуванні;
  • для профілактики карієсу пацієнтам з високою схильністю до нього;
  • дорослим і дітям для зміцнення емалі.

Фторування зубів в домашніх умовах

Фторування зубів в домашніх умовах з GC Tooth Mousse – дуже проста і приємна процедура. Гель товстим шаром наноситься на поверхню зуба за допомогою щітки, ватного тампона або спеціальних індивідуальних кап. GC Tooth Mousse залишається на зубах на 3 хвилини, після чого його потрібно розмазати яиком по ротовій порожнині. Рекомендований час впливу гелю – 15 хвилин, протягом яких потрібно постаратися не ковтати слину.

Процедура ремінералізації найбільш ефективна перед сном, так як після неї слід як мінімум півгодини утриматися від прийому їжі та напоїв. Але, чим довше GC Tooth Mousse знаходиться в порожнині рота, тим ефективніше він працює. При нанесенні гелю, нейтралізуються продукти життєдіяльності бактерій, які знаходяться в зубному нальоті, знижується кислотність слини і вплив зовнішніх кислотоутворюючих факторів.

Висока якість і абсолютна безпека GC Tooth Mousse дозволяє застосовувати його дітям з грудного віку. Малюкам подобається смачний гель для зубів, адже він випускається зі смаком м’яти, полуниці, дині, ванілі та фруктів. Проковтування гелю не представляє ніякої небезпеки, так як всі його компоненти натуральні і повністю розчиняються в шлунково-кишковому тракті. Єдине обмеження до застосування – алергія на білки молока або гідроксибензоату.

Види послуг Ціна, грн
Герметизація фісур (1 зуб) 220
Профілактика карієсу з використанням кап (1 щелепа) 150
Флюоризація 1 зуба (ремінералізуюча терапія) 70
Зняття зубних відкладень 1 ступінь складності 650
Зняття зубних відкладень 2 ступінь складності 950
Зняття зубних відкладень 3 ступінь складності 1300
Індикатор зубного нальоту (навчання гігієні) 120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *