Меню Закрити

Полірування зубів Air-flow

Полировка зубов Air-flow

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ ТА ГІГІЄНУ

Спільно з ультразвуковим чищенням рекомендується проводити полірування зубів. Дана процедура виконується або стоматологічними інструментами із застосуванням спеціальних дисперсних паст, або апаратом Air-flow, за допомогою якого полірування проводиться швидко і безболісно. Еір Флоу забезпечує ефект відбілювання зубів за рахунок їх полірування, повертаючи емалі її природний відтінок і глянсовий блиск.

Полірування зубів Air-flow рекомендується:

  • після професійного чищення зубів;
  • перед кюретажем пародонтальних кишень;
  • перед професійним відбілюванням зубів.

Під час процедури стоматолог обробляє зуби пацієнта за допомогою спеціального апарату. Він подає під великим тиском водний розчин – суміш соди, води і повітря (содоструйка). Полірування зубів Air-flow дозволяє видалити залишки зубного нальоту після ультразвукової чистки, відполірувати поверхню емалі і видалити з неї патогенну мікрофлору.

В результаті зуби становляться більш гладкими та білими, а новий наліт і бактерії осідають на їх поверхні набагато пізніше. Щоб підсилити ефект від полірування, зуби покриваються спеціальним захисним лаком, що містить корисні речовини. Після гігієнічної чистки зубів і процедури Air-flow не рекомендується вживати продукти і напої, які можуть привести до фарбування зубів, не можна курити хоча б три години.

Ефект відбілювання зубів після Air-flow можна порівняти із застосуванням спеціальних відбілюючих паст, які потрібно використовувати протягом декількох тижнів. Air-flow (Еір Флоу) впливає швидуо і делікатно, не завдаючи шкоди емалі. Імовірність ушкодження зубів під час процедури повністю виключена, оскільки інструмент не стикається з поверхнею емалі. Відбілювання зубів Air-flow підходить практично всім, в тому числі і пацієнтам з великою кількістю пломбувальних зубів.

Деякі обмеження в застосуванні процедури Air-flow стосуються людей, які страждають на астму та хронічний бронхіт, так як можуть виникати напади кашлю і утруднення дихання. Також процедура не рекомендується вагітним і годуючим жінкам. Не варто записуватися на Air-flow тим, хто дотримується дієти без солі, так як в складі порошку міститься сіль, людям у яких є індивідуальна непереносимість смаку цитрусових, оскільки розчин має лимонний присмак.

Види послуг Ціна, грн
Герметизація фісур (1 зуб) 220
Профілактика карієсу з використанням кап (1 щелепа) 150
Флюоризація 1 зуба (ремінералізуюча терапія) 70
Зняття зубних відкладень 1 ступінь складності 650
Зняття зубних відкладень 2 ступінь складності 950
Зняття зубних відкладень 3 ступінь складності 1300
Індикатор зубного нальоту (навчання гігієні) 120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *