Меню Закрити

Професійне чищення зубів в стоматологічному кабінеті ультразвуком

Профессиональная чистка зубов в стоматологическом кабинете ультразвуком

Профілактична гігієнічна чистка зубів в стоматологічному кабінеті рекомендована всім людям двічі на рік. Пацієнтам, які мають імплантація зубів, ортодонтичне лікування або протезування зубів професійна чистка проводиться в обов’язковому порядку. Перед лікуванням зубів і лікуванням ясен також рекомендується проводити чистку, щоб виявити і вчасно пролікувати приховані під нальотом проблемні ділянки.

Для проведення процедури професійної чистки зубів використовується:
  • ультразвук – спеціальний ультразвуковий скайлер видаляє наддесневие і підясенні відкладення;
  • полірувальні пасти – при поліровці зубної емалі згладжується її поверхню і таким чином значно сповільнюється утворення нового зубного нальоту;
  • ремінералізующая препарати – фторвмісні аплікації зміцнюють емаль і захищають зуб від руйнування.

Ультразвуковая чистка зубовУльтразвукова чистка зубів – ефективний і безпечний метод видалення твердих відкладень (зубних каменів). Під час процедури поверхню емалі обробляється за допомогою ультразвукового скалера. Він впливає більш делікатно, ніж механічні інструменти, до того ж, стоматолог підбирає певну амплітуду і частоту коливань в залежності від стану зубів і щільності зубних відкладень. В результаті зубний камінь видаляється швидко і легко без пошкодження емалі.

Чистка с помощью полировочных пастУльтразвукова чистка зубів рекомендується в якості профілактики захворювань зубів і тканин пародонта. Процедура допомагає позбутися від таких симптомів, як кровоточивість ясен, неприємний запах і присмак у роті. Ультразвукова чистка, проведена перед лікувальними заходами, забезпечує краще зчеплення пломби з поверхнею зубів і дозволяє підібрати колір пломбувального матеріалу якомога ближче до їх природному тону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *