Меню Закрити

Профілактика і гігієна

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ ТА ГІГІЄНУ

Профілактика карієсу ефективна в разі, якщо до неї підходити комплексно, поєднуючи домашній догляд і заходи, що проводяться в кабінеті стоматолога. Для здоров’я зубів важливо дотримуватися правильного режиму харчування та підтримання мінерального балансу в організмі. З метою зміцнення зубної емалі та підвищення опірності каріозних утворень рекомендується також прием фторсодержащих препаратов.

Догляд за зубами в домашніх умовах складається з неодмінної чистки зубів двічі на день, видалення нальоту з язика. З цими завданнями чудово справляються сучасні зубні щітки (прості і електричні) та скребки. Для більш ретельного чищення зубів в домашніх умовах слід використовувати флос та міжзубні йоржики, які видалять залишки їжі, а також спеціальні іригаційні розчини для полоскання, уповільнюють розмноження патогенних бактерій.

Професійні стоматологічні заходи для профілактики карієсу – це, в першу чергу, заходи, спрямовані на зміцнення емалі та гігієнічна чистка зубів. Під час процедури видаляються зубні відкладення, а зубам повертається їх природний відтінок. Після чистки зуби візуально стають світлішими, хоча вони не відбілюються, а набувають природну білизну і блиск.

Як визначити, що пора чистити зубний наліт в кабінеті у стоматолога? Пацієнтам буває важко зрозуміти, яка кількість зубного нальоту утворилася, і чи потрібно вдаватися до професійного чищення. Щоб візуалізувати зубні відкладення, ми пропонуємо своїм пацієнтам спеціальні індикатори зубного нальоту. Вони являють собою особливі таблетки з барвником, які при розжовування забарвлюють м’які зубні відкладення.

Забарвлюючі таблетки повністю безпечні для пацієнта, так як вони не проникають в тверді тканини зубів і не всмоктуються травним трактом. Пофарбований наліт на зубах прекрасно демонструє місця свого скупчення, спрощуючи процедуру чищення для стоматолога. А пацієнтам можна наочно показати, яким зонам слід приділяти максимальну увагу під час чищення зубів.

Поява жовтого нальоту на зубах буває спровокованою безліччю причин, серед яких:

  • недостатній рівень гігієни порожнини рота;
  • куріння;
  • вживання продуктів з активними пігментами;
  • зловживання солодощами;
  • прийом певних лікарських препаратів (антибіотики);
  • вікові зміни в організмі;
  • порушення обмінних процесів;
  • спадкова схильність до захворювань зубів.

Повністю видалити зубний наліт без стоматологічного обладнання та спеціальних препаратів неможливо.

Записаться на прием

Види послуг Ціна, грн
Герметизація фісур (1 зуб) 220
Профілактика карієсу з використанням кап (1 щелепа) 150
Флюоризація 1 зуба (ремінералізуюча терапія) 70
Зняття зубних відкладень 1 ступінь складності 650
Зняття зубних відкладень 2 ступінь складності 950
Зняття зубних відкладень 3 ступінь складності 1300
Індикатор зубного нальоту (навчання гігієні) 120
Реминерализация зубов в домашних условиях GC Tooth Mousse

Реминералізація зубів в домашніх умовах GC Tooth Mousse

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ ТА ГІГІЄНУ Для відновлення і зміцнення зубної емалі в домашніх умовах ми рекомендуємо своїм пацієнтам стоматологічний...

Читать далее
Современная профилактика кариеса: фторирование зубов и герметизация фиссур

Сучасна профілактика карієсу: фторування зубів і герметизація фісур

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ ТА ГІГІЄНУ Ефективна профілактика карієсу в ранньому віці дозволить зберегти здоров’я і заощадити кошти на стоматологічне...

Читать далее
Полировка зубов Air-flow

Полірування зубів Air-flow

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ ТА ГІГІЄНУ Спільно з ультразвуковим чищенням рекомендується проводити полірування зубів. Дана процедура виконується або стоматологічними інструментами...

Читать далее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *