Меню Закрити

Імплантація зубів

Імплантація є найбільш прогресивним способом відновлення відсутніх зубів.

С какими имплантами мы работаем

Straumann (Швейцария)

  • Використання тільки чистого титану при виготовленні. Крім того, що він забезпечує виробу надійність, довговічність, правильне виконання покладених функцій, швидке відновлення після операції, титан є біологічно інертним, тобто сумісним з тканинами людини матеріалом.
  • Широка область застосування. Конструкція придатна до використання у всіляких випадках: при втраті зуба через хворобу або у разі його руйнування в результаті травми, при вроджених важких дефектах зубощелепного апарату.

Dentis (США-Корея)

Импланты Dentis. Особенности. Преимущества.
  • Dentium Implantium. Імпланти економ-класу мають форму конуса, а також універсальний внутрішній шестигранник, на який можна встановити абатмент будь-якого типу.
  • Dentium Super Line. Система преміум-класу має подвійне самонарізне різьблення, яке скорочує час установки. Володіє високим рівнем естетики для відновлення зубів фронтальної зони; може застосовуватися для одноетапною імплантації з негайним навантаженням.
  • Dentium Slim Line. Міні-імплантати, які застосовуються для кріплення і стабілізації знімних протезів конструкцій. Мають регульований кут нахилу і подвійне подовжене різьблення.

Детальніше

Универсальность

Оптимальное сочетание компонентов для любого клинического случая

Приживаемость

Высокий уровень приживаемости за счет материалов высокого качества

Долговечность

Новые технологии обеспечивают долговечность протезных конструкций

Преимущества имплантации в клинике Фортуна

Хірург-імплантолог з колосальним практичним досвідом роботи в імплантології, протезування та щелепно-лицевої хірургії, професор, д.м.н

Наш фахівець підбере той вид імплантації, який підходить саме вам!

Тільки сертифіковані імплантаційні системи, лікарські препарати та наркоз «Севоран»

Суворе дотримання стерильності і порядку

Ми робимо експрес-імплантацію зубів і працюємо зі складними клінічними випадками, здійснюємо повне протезування на імплантатах при відсутності зубів! Встановлюємо імпланти при пародонтиті, цукровому діабеті, убутку кістки.

Сучасні методики дозволяють дуже швидко відновити втрачені зуби. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівців, тим швидше і легше пройде лікування. У стоматології «Фортуна» проводяться усі види імплантації, у тому числі: одноетапна, двоетапна, одномоментна.

Як відбувається процес протезування

  • хірургичний етап – встановлення імпланта зуба (титанового стержня). Може проводитися під місцевим або загальним наркозом (для пацієнтів зі стоматофобією).
  • ортопедичний етапвстановлення абатмента та самої коронки.

Спочатку встановлюється внутрішньокісткова частина імплантату. Далі відбувається певна пауза в протезуванні зубів, оскільки імплантату необхідно прижитися. На цей час пацієнтові встановлюють провізорний (тимчасовий) протез.

Имплантация зубов Харьков, имплант зуба цена, имплантация зубов отзывы, импланты зубов, протезирование на имплантах, протезирование все на 4, экспресс имплантация , имплантация зубов Фортуна, имплантация зубов под наркозом, имплантация зубов во сне, эстетическое протезирование, полное протезирование на имплантах

Через 3-6 місяців встановлюється формувач ясен, при необхідності, проводиться пародонтальная пластика. Це дозволяє правильно сформувати необхідний і естетичний край ясен для майбутнього протезування. Лише після всіх перерахованих операцій починається безпосередньо установка абатмента, на який потім встановлюється постійна коронка.

Відео. Імплантація зубів. Все про процедуру та її проведення

Цены на импланты в Харькове

Постановка импланта

 Straumann (Швейцарія)
 18 000 – 21 000 грн
 ONEQ-SL, Dentis (Південна Корея)
 11 000 грн

Абатмент

 Індивідуальный цирконієвий
 7 000 грн
 Стандартний абатмент
 5 000 грн

Имплант + абатмент + коронка одного зуба «под ключ»

 З металлокерамічною коронкою
 від 21 000 грн
 З коронкою з оксиду цирконія
 від 21 000 грн

Відгуки пацієнтів

Ілья М.

Дякую Олександру Володимировичу за прекрасну роботу, професіоналізм, відмінний результат. Довго обирав клініку та лікаря, але результат показує, що було прийнято правильне рішення. Імплантація пройшла швидко та безболісно, загоїлось все теж швидко. Дякую за швидке відновлення, естетику, та повернення стоматологічного здоров’я. Зростання та процвітання.

Ямщикова Валерія

Хочу висловити величезну подяку всім співробітникам клініки Фортуна, а особливо Любченку Олександру Володимировичу та Журбиній Лілії Володимирівні за професіоналізм, уважне ставлення, людяність, доброту. Завдяки їм назавжди пішов страх до стоматологів. Велике дякую! Дуже вдячна.

Світлана Константинова

Величезна подяка всьому колективу центру Фортуна! Професіоналізм, людяність, чуйне ставлення, готовність йти на зустріч пацієнту… У наш час це рідкість, тому особливо цінно! Дякую!

Экспресс-имплантация
Експрес-імплантація

ЦІНИ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ Імплантація є найбільш прогресивним способом відновлення відсутніх зубів. Протягом останніх десятиліть ведуться активні дослідження і...

Имплантация зубов All on 4, All on 6
Імплантація зубів All on 4, All on 6

ЦІНИ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ Багато пацієнтів, які зіткнулися з серйозними стоматологічними проблемами хвилюються про те, якою буде їхня посмішка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *