Меню Закрити

Імплантація зубів

Імплантація зубів в Харкові

ЦІНИ НА ІМПЛАТАЦІЮ

Даруємо 2000 на імплантацію!
Шукаєш, де встановити зубний імплант? У нас для тебе спеціальна пропозиція!
До 30.09 у тебе є можливість скористатися спеціальною ціною на імплантацію в нашій клініці – 2000 грн на БУДЬ-ЯКУ систему імплантатів!
Запишись на прийом прямо зараз, кількість місць обмежена!

Імплантація зубів на сьогоднішній день найдосконалішим методом відновлення втрачених зубів. Дана методика в руках досвідченого фахівця дозволяє якісно вирішити проблему відсутності зубів і, при достатній гігієну порожнини рота, забути про неї на довгі роки.

Завдяки розвитку стоматології, сьогодні є можливість проводити одноетапну або експрес-імплантацію. При этом способе на вживленный имплант сразу устанавливают временную коронку. В случае, если перед протезированием нужно удалить зуб, проводят одномоментную имплантацию. Если раньше после удаления зуба нужно было ждать полного заживления и только потом приступать к имплантации, то сейчас этот процесс стал намного проще и быстрее.

Встановлення імплантів Dentis та Straumann у Харкові

У своїй роботі ми використовуємо сучасні конструкції таких світових виробників, як Dentis (США-Корея), Straumann (Швейцарія). Дані імплантаційні системи відрізняються своєю універсальністю, тобто стоматолог без зусиль може підібрати оптимальне поєднання компонентів для кожного клінічного випадку. Крім цього, стоматологи відзначають високий рівень приживлюваності і надійності імплантів Дентіс і Штрауман.

Протезування на імплантах. Як проводиться?

  • хірургічний етап – встановлення імпланту зуба (титанового стрижня). Може проводитися під місцевим або загальним наркозом (для пацієнтів с дентофобією).
  • ортопедичний етапвстановлення абатмента та самої коронки.

Спочатку встановлюється внутрішньокісткова частина імплантату. Далі відбувається певна пауза в протезуванні зубів, оскільки імплантату необхідно прижитися. На цей час пацієнтові встановлюють фармацевтичний (тимчасовий) протез.

Имплантация зубов Харьков, имплант зуба цена, имплантация зубов отзывы, импланты зубов, протезирование на имплантах, протезирование все на 4, экспресс имплантация , имплантация зубов Фортуна, имплантация зубов под наркозом, имплантация зубов во сне, эстетическое протезирование, полное протезирование на имплантах

Через 3-6 місяців встановлюється формувач ясен, при необхідності, проводиться пародонтальна пластика. Це дозволяє правильно сформувати необхідний та естетичний край ясен для майбутнього протезування. Лише після всіх перерахованих операцій починається безпосередньо установка абатмента, на який потім встановлюється постійна коронка.

Переваги імплантації в Стоматології «Фортуна»

  • Хірурги-імплантологи з колосальним практичним досвідом роботи в імплантології, протезування та щелепно-лицевої хірургії, професори, д.м.н.;
  • Тільки сертифіковані імплантаційні системи, лікарські препарати та наркоз «Севоран»;
  • Експрес-імплантація зубів і робота зі складними клінічними випадками;
  • Імплантація зубів при пародонтиті, цукровому діабеті, убутку кістки;
  • Повне протезування на імплантатах при відсутності зубів.

Імплантація зубів. Ціна Харків

Сучасні методики дозволяють дуже швидко відновити втрачені зуби. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівців, тим швидше та легше пройде лікування. В стоматології «Фортуна» проводяться всі види імплантації, у тому числі: одноетапна, двоетапна, одномоментна.

Наші лікарі – це професіонали високого рівня, вони зможуть підібрати той вид імплантації, який підходить саме вам. Ознайомитися з ціною на імплантацію Ви можете в розділі «Прайс».

Записаться на прием

Відео. Імплантація зубів. Все про процедуру та її проведення

Відгуки пацієнтів

Ілья М.

Спасибі Олександру Володимировичу за прекрасну роботу, професіоналізм, відмінний результат. Довго обирав клініку і лікаря, але результат показує, що було прийнято правильне рішення. Імплантація пройшла швидко і безболісно, загоїлось все теж швидко. Дякую за швидке відновлення і естетику, спасибі за повернення стоматологічного здоров’я. Зростання і процвітання.

Ямщикова Валерія

Хочу висловити величезну подяку всім співробітникам клініки Фортуна, а особливо Любченку Олександру Володимировичу та Журбіній Лілії Володимирівні за професіоналізм, уважне ставлення, людяність, доброту. Завдяки їм назавжди пішов страх до стоматологів. Велике дякую! Дуже вдячна.

Світлана Константинова

Величезна подяка всьому колективу центру Фортуна! Професіоналізм, людяність, чуйне ставлення, готовність йти на зустріч пацієнту… В наш час це рідкість, тому особливо цінно! Дякую!

Види послуг
Постановка імпланту
Straumann (Швейцарія) 18000-21000
ONEQ-SL, Dentis (Південна Корея) 11000
Абатмент
Індивідуальний цирконієвий абатмент 7000
Стандартний абатмент 5000
Імплант + абатмент + коронка
Імплантація одного зуба «під ключ» з металокерамічною коронкою від 21000
Імплантація «під ключ» з естетичної коронкою з оксиду цирконія від 25000
All-on-4
All-on-6
Экспресс-имплантация

Експрес-імплантація

ЦІНИ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ Імплантація є найбільш прогресивним способом відновлення відсутніх зубів. Протягом останніх десятиліть ведуться активні дослідження і...

Читать далее
Имплантация зубов All on 4, All on 6

Імплантація зубів All on 4, All on 6

ЦІНИ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ Багато пацієнтів, які зіткнулися з серйозними стоматологічними проблемами хвилюються про те, якою буде їхня посмішка...

Читать далее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *