Меню Закрити

Шинування зубів

Шинирование зубов

ЦІНА НА ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ І ПАРОДОНТА

Захворювання пародонту широко поширені серед населення і являють собою серйозну проблему сучасної стоматології. Захворювання ясен, зокрема пародонтит, широко поширені – ними страждають пацієнти від 80 до 95% у віковій групі старше 35 років. Крім того, захворювання тканин пародонту можуть призводити до таких неприємних наслідків, як до оголення коренів зубів (рецесія ясен), до резорбції (руйнування, розсмоктування) кісткової тканини, розхитування зубів, що в підсумку може закінчитися втратою жувальних одиниць. У таких випадках застосовується шинирование зубів.

Що таке шинування зубів?

Шинування – це процедура, яка дозволяє зміцнити зуби, тим самим попередити їх подальше розхитування і випадання. При цьому зуби з’єднуються між собою спеціальною конструкцією – шиною (адгезивним протезом, шінірующейконструкції стрічкою, ниткою і ін.).

В даний час досить швидко розвиваються технології адгезивного протезування, що дозволяють вирішувати проблему рухливості зубів і відновлення безперервності зубних рядів з мінімальним втручанням на твердих тканинах зубів.

Шинування рухомих зубів при захворюваннях ясен в Харкові

У нашій клініці на вул. Шевченко, 133 проводиться шинування зубів за допомогою скловолоконних каркасів, які мають свої переваги за фізико-хімічними, біологічними, технологічним і естетичним показниками в порівнянні з іншими шінірующімі системами.

Ми використовуємо два типи матеріалів в залежності від їх хімічного складу:

  • Матеріали на основі неорганічної матриці – скловолокна («GlasSpan», США; «Splint-It», США; «Fiber Splint», Швейцарія);
  • Материалы на основе органической матрицы – полиэтилена («Ribbond», США; «Connect», США).

Процедура проводиться тільки при задовільною гігієну порожнини рота, тому перед процедурою, в разі необхідності, здійснюється професійна чистка зубів.

Шинування зубів в нашій клініці – це повністю безболісний і безпечний спосіб збереження зубів при захворюваннях ясен. Використовувані конструкції не травмують навколишні тканини, не перешкоджають догляду за порожниною рота, а також не порушують дикцію і не заважають прийому їжі, забезпечуючи при цьому довгостроковий і надійний результат.

Види послуг  Грн
Консультація стоматолога (професора) (дитяча стоматологія) 150
Консультація стоматолога (професора) (доросла стоматологія) 300
Огляд професором 100
Діагностичний знімок 50
Панорамний знімок 200
Місцева анестезія 100
Лікування карієсу з накладенням постійної фотополімерної пломби 550-900
Фіксація скловолокнистого штифта 340
Безпрепаровочне лікування карієсу Icon 1500
Препаровка порожнини при лікуванні ускладненого карієсу (однокореневий зуб) 150
Препаровка порожнини при лікуванні ускладненого карієсу (багатокореневий зуб) 200
Видалення чужорідного тіла з кореневого каналу 400
Пломбування 1 кореневого каналу 350-650
Тимчасове пломбування 1 кореневого каналу 120
Накладення або видалення тимчасової пломби 80
Шинування одного зуба 700

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *