Меню Закрити

Протезування зубів при захворюваннях пародонту

Протезирование зубов при заболеваниях пародонта

ЦІНА НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Здоров’я зубів неможливо без здорових ясен. Саме ясна формують зовнішнє «ложе» для зубів. Слизова оболонка ясен виробляє для порожнини рота захисні фактори від патогенних мікробів.

Тривало перебігають захворювання ясен непросто заподіюють постійні больові відчуття, неприємний запах з рота, але і призводять до розхитування і випадання здорових зубів. Після 35 років захворювання ясен є найчастішою причиною втрати зубів.

Найпоширеніші захворювання ясен. Причини пародонтиту

Одним з найбільш поширених захворювань ясен є пародонтит. Пародонтит – це запально-дистрофічний процес, що протікає в тканинах пародонта.

Основною причиною запалення в тканинах пародонта є патогенні мікроорганізми, що знаходяться в зубному нальоті. Крім мікробного фактора, розвитку запальних і дистрофічних змін пародонту сприяють деякі аномалії розвитку зубощелепної системи: аномалія прикусу, аномалії кількості та положення зубів.

Наслідки пародонтиту

Мікроби розпушують тканини ясен, руйнують зубо-ясенне з’єднання. Зубний наліт проникає все глибше, мінералізіруясь, утворює зубний камінь, який пошкоджує ясна і емаль зуба. Утворюється глибокий патологічний зубодесневой кишеню, який є джерелом неприємного запаху, збоченого присмаку під час їжі. Розрихленість тканин ясен призводить до підвищення кровоточивості. Пацієнти постійно відзначають хворобливість ясен, яка посилюється при прийомі їжі, чищення зубів – все це є причиною занепокоєння і дратівливості людей. При руйнуванні зубодесневого з’єднання і освіти кишені спостерігається відкладення мікробної бляшки на корені зуба, розвиток інфікованої грануляційної тканини, розсмоктування кореня зуба, резорбція кісткової тканини. Це призводить до розхитування і випадіння зуба.

Чи можливо протезування при захворюваннях ясен?

Протезування зубів при захворюваннях пародонту значно ускладнено. При наявності запальних процесах в яснах, перед установкою ортопедичних конструкцій, пацієнту треба буде пройти додаткове лікування тканин пародонту. Це необхідно для того, щоб в подальшому не виникало ніяких ускладнень.

І щоб не допускати такого перебігу подій, потрібно займатися профілактикою захворювань пародонту!

Профілактика захворювань ясен:

  • відмовтеся від куріння;
  • дотримуйте регулярну гігієну порожнини рота – вранці і ввечері;
  • змініть характер харчування – необхідно зменшити споживання солодощів, вживати тверду їжу, яка механічно очищає зуби і одночасно масажує ясна (морква, яблука і т. д.);
  • регулярно відвідувати стоматолога раз на півроку для проведення професійної гігієни порожнини рота і профілактики захворювань пародонту.

Також, всі Ваші запитання з приводу профілактики та лікування захворювань ясен, Ви можете задати нашим стоматологам на консультації.

Будемо раді Вам допомогти! 

Види послуг Грн
Металокерамічна коронка 1560 – 2500
Суцільнокерамічна коронка (E-MAX Press) 6000
Коронка на основі оксиду цирконію з керамічним нанесенням 6500
Пластмасова коронка (імпортний матеріал) 600
Металопластмасова коронка 1400
Вінір (E-MAX) 6000
Вінір на основі оксиду цирконію суцільнокерамічний 6500
Вкладка цирконієва, керамічна 3000
Суцільнолита куксова вкладка (кобальт-хром) 800
Протезування на імплантатах
Коронка на імпланти на основі оксиду цирконію 7000
Коронка на імпланти металокерамічна 5000
All-on-4
All-on-6
Знімний протез з балочної системою фіксації на 4 опорах 21000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *