Меню Закрити

Лікування рецесії ясен

Лечение рецессии десны

ЦІНА НА ХІРУРГІЧНУ СТОМАТОЛОГІЮ

Етіологія виникнення рецесії ясен до сих пір недостатньо вивчена, проте, стоматологи відзначають багато факторів, що впливають на розвитку захворювання. Головним чином це анатомічні особливості кортикальної пластинки альвеолярної частини в області передодня порожнини рота. Вона може бути досить тонкою і в залежності від розташування зубів в лунці відчувати надмірний тиск при жуванні, поступово ще більше стоншується, що призводить до втрат ясна. Крім того, неправильні рухи зубної щітки при чищенні зубів, постійно травмуючи ясенний край, можуть також призводити до рецесії ясен.

Причини розвитку рецесії ясен

Велике значення в розвитку захворювання має вираженість передодня, розташування вуздечки верхньої і нижньої губ, скупченість зубів і тісне розташування їх в зубному ряду. Хронічне запалення тканин пародонту, що змінюються періодами загострення і ремісії з горизонтальною резорбцией кісткової тканини, а також недовантаження наявних зубів, недостатня сила при жуванні, можуть призводити до виникнення ясенний рецесії. Глибоке різцеве перекриття може також бути фактором, який призводить до оголення шийок і коренів зубів, так як дане співвідношення зубів може сприяти механічній травмі маргінального краю.

Локальна рецесія ясен – розвивається в області одного зуба

Локальна рецесія, в основному, виникає в місцях де є низько прикріплена вуздечка або епітеліальні тяжі передодня порожнини рота, при вестибулярному висунення зубів і їх скупченості. Локальна десневая рецесія розвивається в результаті того, що частина прикріплених ясен, позбавленої компактної пластинки кістки і окістя в результаті патологічної резорбції, втрачає свою опору. Змінюється висота прикріплення ясен, оголюється вестибулярна поверхня кореня.

Геніралізованная рецесія ясен – розвивається в області декількох зубів або цілого зубного ряду

Генералізована рецесія ясен може бути інтерпроксімальной, що створює проміжки, в яких накопичуються залишки їжі, зубний наліт, в результаті виникає вторинний запальний процес.

Лікування рецесії ясен в Харкові

В нашій клініці лікування даного захворювання проводиться досвідченими стоматологами в області пародонтології. Основною метою стоматолога в даній ситуації є не тільки усунення рецесії ясен, а й збереження зубів і навколишніх його тканин з максимальним відновленням структури останніх.

Лікарі нашої стоматологічної клініки комплексно підходять до лікування захворювань пародонту, розробляючи індивідуальний план лікування для кожного конкретного випадку.

Консервативні методики лікування рецесії ясен

Лікування рецесії ясен залежить від стадії захворювання, з яким до нас звернувся пацієнт. Якщо ж це легка форма, то досить медикаментозного лікування, в основу якого входять препарати з білковим елементом, що запускає процес регенерації в тканинах пародонта.

Вестибулопластика (операції на тканинах пародонта) при лікуванні рецесії ясен

При середній і важкій стадії рецесії ясен потрібне втручання з боку пародонтальной пластики (вестибулопластики), яка включає в себе наступні етапи:

  • зупинка запального процесу;
  • підготовка зубів, яка полягає в ендодонтичного лікування зубів, реставрації зубів;
  • видалення пародонтального кишені;
  • корекція анатомії передодня порожнини рота і вуздечок;
  • шинуванні зубів.
Види послуг Грн
Видалення зуба звичайне 350 – 550
Видалення зуба «мудрості» от 800
Складне видалення зуба, ретинованого 1700 – 3000
Видалення зачатків 8 зубів (1 зуб) 2700
Розтин абсцесу, дренування 500
Пластика вуздечки губи 1500
Пластика вуздечки язика 1700
Клаптева операція в області 1 зуба 700
Гінгівектомія в області 1 зуба 250
Вестибулопластика 3000
Пластика губи місцевими тканинами 15000
Пластика піднебіння місцевими тканинами 15000
Ревізія гайморової пазухи 6500
Синус-ліфтинг 1 сторони 10000
Видалення кісти (одонтогенної, фолікулярної, радикулярної та ін.) от 2500

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *