Меню Закрити

Кюретаж пародонтальних кишень

Кюретаж пародонтальных карманов

ЦІНА НА ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ І ПАРОДОНТУ

Захворювання ясен (зокрема пародонтит) сьогодні є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем. Лікування ясен майже завжди являє собою комплекс різного роду процедур, спрямованих на усунення причин захворювання, можливих ускладнень і рецидивів в майбутньому.

Лікування будь-яких захворювань ясен в більшості випадків обов’язково супроводжується кюретажем пародонтальних кишень.

Що таке кюретаж пародонтальних кишень?

Пародонтальні кишені – це невелике заглиблення у вигляді щілини, яке знаходиться між краєм ясен і пришийковою частиною зуба. У нормальному стані глибина пародонтальної кишені не перевищує 3 мм. Але при запальних захворюваннях ясен відбувається руйнування зубоальвеолярного прикріплення, в результаті чого утворюються ясенні кишені, які стають резервуаром для бактерій.

Якщо глибина пародонтальної кишені перевищує 3 мм, це ускладнює його очищення зубною щіткою і істотно збільшує ризик захворювання ясен, а також веде до безперешкодного відкладенню зубного нальоту і утворення зубного каменю, що в свою чергу сприяє руйнуванню тканин, що утримують зуб в лунці, і може привести до повної втрати зуба.

Внаслідок цього, мета лікування пародонтиту – це ретельне очищення (кюретаж) патологічних зубоясенних кишень від бактерій і попередження подальшого руйнування зубоальвеолярного прикріплення. Кюретаж дозволяє очистити поверхню зуба від зубного каменю і мікрофлори.

Кюретаж патологічних зубоясенних кишень може бути проведений за допомогою ручних інструментів або ультразвуку.

Залежно від глибини патологічного зубоясенної кишені проводять закритий або відкритий кюретаж

Закритий кюретаж застосовується в тому випадку, коли глибина патологічних кишень коливається близько 5 мм. В цьому випадку процедура відбувається без хірургічного розтину ясен і полягає в проведенні декількох етапів. Процедура проводиться з використанням спеціальних інструментів і під місцевою анестезією. За допомогою закритого кюретажу в більшості випадків вдається досягти зменшення глибоких пародонтальних кишень і повного закриття дрібних.

При глибині кишень більше 5 мм необхідне проведення відкритого кюретажу. Процедура відкритого кюретажу проводиться під місцевою анестезією. Відрізняється від закритого тим, що при відкритому кюретажі ділянку ясен розрізається і відшаровується, і проводиться більш глибока чистка патологічних зубоясенних кишень. Після проведення відкритого кюретажа в кишені закладається остеогенні препарати і рана зашивається.

Переваги кюретажу пародонтальних кишень перед Вектор-терапією

Крім даної методики лікування пародонтиту, існує такий спосіб очищення і полірування пародонтальних кишень, як Вектор-терапія. Процедура проводиться за допомогою ультразвукового пристрою «Vector», за своїм впливом вона аналогічна кюретажу ясен. «Vector» відрізняється від звичайних ультразвукових апаратів тим, що вплив на ясна дуже дбайливий. Однак, у цієї процедури є і недолік. У порівнянні з ручним кюретажем, ультразвукове очищення більш щадне, але і робити його доведеться набагато частіше, ніж чистку ручними інструментами. Крім того, дана процедура проходить досить болісно.

Який результат Ви отримаєте від кюретажу пародонтальних кишень?

  • полірування кореня зуба дозволяє зробити його поверхню гладкою;
  • знімає запальний процес;
  • попереджає подальше утворення зубного каменю, а отже і пародонтиту.

Дана процедура в нашій клініці проводиться досвідченими стоматологами, які застосовують у своїй роботі тільки сертифіковані препарати і сучасне обладнання.

Приходьте! Будемо раді Вам допомогти!

Види послуг  Грн
Консультація стоматолога (професора) (дитяча стоматологія) 150
Консультація стоматолога (професора) (доросла стоматологія) 300
Огляд професором 100
Діагностичний знімок 50
Панорамний знімок 200
Місцева анестезія 100
Лікування карієсу з накладенням постійної фотополімерною пломби 550-900
Фіксація скловолокнистого штифта 340
Безпрепаровочне лікування карієсу Icon 1500
Препаровка порожнини при лікуванні ускладненого карієсу (однокореневий зуб) 150
Препаровка порожнини при лікуванні ускладненого карієсу (багатокореневий зуб) 200
Видалення чужорідного тіла з кореневого каналу 400
Пломбування 1 кореневого каналу 350-650
Тимчасове пломбування 1 кореневого каналу 120
Накладення або видалення тимчасової пломби 80
Шинування одного зуба 700

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *