Меню Закрити

Елайнери

Элайнеры

ЦІНИ НА ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСА

З тією чи іншою проблемою розташування зубів стикається 80-90% людей. В одних випадках вони не порушують прикус і не потребують лікування, а в інших – стоматологи рекомендують приступити до ортодонтичного лікування Але! Небагато людей прислухаються до професійного думки. У більшості випадків так відбувається тому що не всі знають про існування елайнерів, які є естетичною і комфортною сучасною альтернативою помітним і громіздким брекетам.

Елайнери. Що це?

Елайнери – знімні ортодонтичні конструкції, які виконуються індивідуально для кожного пацієнта. Також можна почути таку назву, як зубні капи з полікарбонату. Такі капи виготовлені з прозорого матеріалу, тому вдається досягти максимально високої естетики, тобто їх практично не видно на зубах, але при цьому вони досить міцні і жорсткі. Завдяки цьому Ви можете носити їх на навчання або роботу, не афішуючи факт ортодонтичного лікування. Класичні брекет-системи такою особливістю похвалитися не можуть.

Як працюють елайнери?

Зуби кожного з нас мають здатність переміщатися — фізіологічна рухливість, що є абсолютно безпечною. Саме цією природною можливістю і користуються стоматологи-ортодонти, які пропонують пацієнтам проведення будь-якого виду ортодонтичного лікування.

Зуби зберігають здатність пересуватися протягом усього життя, тому елайнери можна поставити в будь-якому віці. Однак, нагадуємо, раннє ортодонтичне лікування дозволяє отримати бажаний результат швидше.

Після фіксації елайнери щільно прилягають до зубних одиниць, тим самим створюючи постійний тиск на них. У підсумку завдяки регулярним навантаженням зуби поступово зсуваються в потрібному напрямку. Елайнери задають траєкторію руху сегментів зубного ряду, забезпечуючи плавне зміщення одиниць без їх травмування.

Схема ортодонтичного лікування за допомогою елайнерів

ЭлайнерыУ першу чергу стоматолог здійснює огляд ротової порожнини і визначає можливість застосування даного методу. При виявленні карієсу, запаленні ясен і наявності зубних відкладень попередньо проводять професійну чистку і лікувальні процедури. Потім з щелеп пацієнта знімають зліпки. Їх використовують для створення комп’ютерної моделі зубних рядів. Це дає можливість спрогнозувати результат лікування і визначити його етапи.

У результаті виготовляється індивідуальний набір кап в оптимальній кількості (як правило, 10-20 шт.). Кожна капа має свою програму і зрушує зуби до певного моменту. Коли одні елайнери виконують свою функцію, їх замінюють наступною парою і так до закінчення лікування.

Залежно від ступеня ортодонтичної проблеми і віку пацієнта лікування елайнери займає різний час. Мінімальний термін, необхідний для корекції зубного ряду займає 4-8 місяців. У деяких випадках лікування може тривати до 2 років. Важливо дотримуватися дисципліни носіння елайнерів, своєчасно відвідувати лікуючого ортодонта і виконувати його рекомендації, щоб лікування проходило в найшвидші терміни.

Кому підійдуть елайнери? Показання та протипоказання

 • виражена скупченість зубів (до 5-6 мм);
 • наявність проміжків між зубами;
 • нерівне, похиле положення зубів;
 • порушення змикання зубів: відкритий, перехресний, прямий, дістральний прикус;
 • необхідність закріпити результат, досягнутий за допомогою брекет-системи.

При цьому існують і деякі обмеження для застосування елайнерів:

 • дитячий та підлітковий вік, коли зубощелепова система остаточно не сформована;
 • складні види патологій, які потребують хірургічного втручання;
 • наявність ретинованих (непрорізавшихся) одиниць;
 • значні аномалії будови щелепи.

Стоматолог-ортодонт у кожному конкретному випадку приймає рішення про можливість використання елайнерів, щоб лікування було максимально ефективним.

Переваги елайнерів. Чим вони краще брекетів?

 • висока естетичність — капи не видно на зубах;
 • надійність і атравматичність — елайнери виготовляються на замовлення, що гарантує їхню точність і щільне прилягання до зубного ряду;
 • безпека — такі системи виготовляються з нешкідливого матеріалу;
 • комфорт — звикання відбувається за кілька днів, немає порушення дикції, відсутні обмеження в харчуванні;
 • зручний догляд — для очищення елайнерів немає необхідності використовувати спеціальні засоби і інструменти, досить промити їх звичайною водою.

Ціна на елайнери в Харкові

Елайнери в Харкові — це не дешеве задоволення. Але! Це того варте — вищенаведені переваги доводять це. Головне — вони естетичніше і зручніші брекетів. Що стосується вартості, то ціна на елайнери залежить від моделі ортодонтичного апарату, кількості виготовлених кап, об’єму роботи ортодонта і інших фахівців, які беруть участь в процесі.

Вирівнювання зубів елайнерfvи. Де виконати в Харкові?

Лікувально-діагностичний центр «Фортуна» в Харкові проводить всі види ортодонтичного лікування. Сучасний метод корекції положення зубів і прикусу за допомогою елайнерів добре вивчений і освоєний фахівцями клініки. У нас індивідуальний підхід до вирішення ортодонтичних завдань і підбору схеми лікування з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Елайнери – це можливість комфортного і безпечного лікування, результатом якого стануть рівні зуби і красива посмішка!

Види послуг Грн
Первинна консультація ортодонта 150
Діагностика 1. Виготовлення діагностичних відбиткових моделей, розрахунок по КДМ, вивчення даних фотометрії, складання плану лікування, заповнення мед. карти 600
Діагностика 2. Аналіз рентгенологічного дослідження (розрахунок КтКЧ), зняття зліпків для консультативних та діагностичних цілей, відлиття моделей, розрахунок моделей (2 шт.), вивчення даних фотометрії, складання плану лікування, заповнення медичної карти 1500
Щомісячний візит після установки брекетів (корекція дуги) 500
Знімний ортодонтичний апарат з гвинтом (пластина для дітей) 3500
Виправлення положення зубів із застосуванням невидимих кап — елайнерів 2200 за 1 каппу
Металева брекет-система (Gemeni, Miniaturetwin, Victoryserie, 3M UNITIC, ComfortZone, ODP, США), 1 щелепа 12000
Металева саморегулююча брекет-система (ORMCO, Damon, США) 18000-20000
Керамічна брекет-система (Clarity, 3M UNITEC, США) 18200-27000
Керамічна саморегулююча брекет-система (ClaritySL, 3M UNITEC, США) 30000
Сапфірові брекети (1 щелепа) 19000
Лінгвальні брекети 27000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *