Меню Закрити

Імплантація зубів All on 4, All on 6

Имплантация зубов All on 4, All on 6

ЦІНИ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ

Багато пацієнтів, які зіткнулися з серйозними стоматологічними проблемами хвилюються про те, якою буде їхня посмішка після видалення великої кількості зубів (всіх зубів)? Чи можна буде відновити естетику і функціональність посмішки? Стоматологи стверджують, що не тільки можна, а й треба! Адже відсутність зубів у зубному ряді створює не тільки естетичний дискомфорт, а й фізіологічні, а також психологічні незручності. Деякий час назад пацієнтам з подібною проблемою пропонували установку знімних протезів. Але! Їхня функціональність, естетика, комфорт, довговічність залишають бажати кращого. Тому сучасна стоматологія пропонує імплантацію зубів за технологією All-on-4 або All-on-6.

Методика Всі на 4 та Всі на 6. Кому підійде?

У тому випадку, якщо Ви зіткнулися з втратою одного зуба, природно, подібна методика не для Вас. Однак якщо для Вас знайомі такі ситуації:

  • значна або повна втрата зубів;
  • значна атрофія кісткової тканини;
  • старі мостовидні конструкції (є незадовільний прогноз по відношенню до опорних зубах);
  • наявність захворювань пародонту.

Дані технології імплантації будуть ідеальним варіантом для Вас.

Імплантація зубів за технологією All-on-4 і All-on-6. Що це?

Имплантация зубов All on 4, All on 6На даний час це максимально якісні і надійні методики відновлення посмішки пацієнтів, які втратили всі або більшу частину зубів. В результаті вдається відновити жувальну активність і естетику. Суть методу імплантації All-on-4 полягає у встановленні в щелепу 4-х титанових гвинтів (два — у фронтальній області, два — на місці «п’ятірок» під кутом від 35 до 45 градусів), на яких закріплюється мостовидна ортопедична конструкція.

Також існує імплантація Аll-on-6 («V-I I-V», Ві-ту-ві). Дана методика є вдосконаленим варіантом технології протезування на чотирьох імплантатах. При цьому 2 імпланта встановлюється вертикально у фронтальній зоні і 4 — в бічних відділах під кутом до 60 градусів. У результаті збільшується кількість опор, відповідно, підвищується надійність конструкції, тобто функціональне навантаження розподіляється більш рівномірно.

Імплантація All-on-4 і All-on-6 – сучасна альтернатива неестетичному і ненадійному знімному протезуванню. Завдяки чому пацієнт відчуває себе більш комфортно і впевнено.

Імплантація по протоколу Все на 4 і Все на 6. Як проводиться?

Перший етап – це якісна і грамотна діагностика. Вона обов’язково включає в себе проведення КТ щелеп, на підставі якого виконується віртуальне планування процесу імплантації. Даний вид діагностики дозволяє оцінити стан кістки щелепи, її щільності і висоту. Після цього за допомогою спеціальної програми моделюється система «імплантати + протез».

Далі розробляється навігаційний шаблон, який необхідний під час хірургічного етапу лікування для точної і максимально атравматичного установки імплантів. У підсумку завдяки комплексу даних заходів вдається провести швидку і атравматичну операцію, яку також називають імплантація без розрізів.

Реабілітація пацієнта після імплантації за даною технологією досить проста і швидка. І головне Ви отримуєте гарну посмішку тут і зараз.

Імплантація «Все на чотирьох» і «Все на шести». Терміни відновлення

Імплантація All-on-4 (All-on-6) з наступним протезуванням виконується максимально швидко. Іншими словами відновити всю щелепу можна буквально за півдня. На установку 4-х (6-ти) імплантів необхідно близько 1-2 годин. Приблизно за цей же час виготовляється тимчасова ортопедична конструкція, фіксація якої займає зовсім небагато часу.

У результаті Ви виходите від лікаря вже з повноцінною посмішкою і можете пережовувати їжу оновленою щелепою. Через деякий час (3-6 місяців) буде проведена заміна тимчасових конструкцій на постійні, які виготовляється з високоестетичних матеріалів за індивідуальним замовленням.

Переваги All-on-4/ All-on-6

  • Швидке лікування. Лише за один похід до стоматолога повністю реставрується ціла щелепа.
  • Натуральність. Конструкція, що складається зі штучного зубного кореня і штучної коронки, працює, як натуральний зуб. Пацієнти не відчувають різниці між жуванням штучними і рідними зубами.
  • Можливість імплантації в умовах атрофії кістки щелепи. Імпланти впроваджуються в найглибший і твердий кістковий шар, який не схильний до атрофічних процесів, тому імплантати в ньому сидять міцно.
  • Мінімальна травматичність. Імплантація виконується з малою кількістю анестезії та незначними втратами кісткової тканини.
  • Підходить літнім пацієнтам. Процедура добре переноситься. Тому її нерідко радять людям зі слабким здоров’ям і пацієнтам пенсійного віку.
  • Менші фінансові витрати. 4 або 6 імплантів обходяться пацієнту значно дешевше, ніж поштучне відновлення одиниць зубного ряду.

Зуби за день в Харкові. Куди звернутися?

Ви зацікавилися сучасними можливостями дентальної імплантації? Запрошуємо Вас в лікувально-діагностичний центр «Фортуна» в Харкові (станція метро Київська). У нашій клініці працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці, які регулярно вдосконалюють свої професійні знання і навички. Стоматологи в першу чергу виконують якісну оцінку всіх факторів для вибору правильного протоколу лікування і отримання надійного результату. Будемо раді допомогти повернути здоров’я, красу і привабливість Вашої посмішки!

Види послуг Грн
Постановка імпланта
Straumann (Швейцарія) 18000-21000
ONEQ-SL, Dentis (Північна  Корея) 11000
Абатмент
Індивідуальний цирконієвий абатмент 7000
Стандартний абатмент 5000
Імплант + абатмент + коронка
Імплантація одного зуба «під ключ» з металевокерамічною коронкой від 21000
Імплантація «під ключ» з естетичною коронкою з оксиду цирконію віл 25000
All-on-4
All-on-6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *