Меню Закрити

Експрес-імплантація

Экспресс-имплантация

ЦІНИ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ

Імплантація є найбільш прогресивним способом відновлення відсутніх зубів. Протягом останніх десятиліть ведуться активні дослідження і наукові розробки, спрямовані на вдосконалення протезування на імплантатах. В результаті сьогодні імплантація може здійснюватися кількома способами, в тому числі швидким або прискореним, який отримав назву експрес-імплантація. У клініці «Фортуна» ви можете встановити протези на імплантатах експрес методом.

Експрес-імплантація. У чому особливість?

Экспресс-имплантацияКонструкція повністю замінює зуб, відновлює всі його функції та зовнішній вигляд. Вона складається з трьох частин: титановий стрижень, який замінює корінь зуба, коронка – видима частина протеза і абатмент – перехідник, що з’єднує їх в єдине ціле. При класичному методі імплантація проходить в два етапи, з тим, щоб дати можливість імплантату прижитися в щелепній кістці, а потім встановити на нього абатмент і коронку.

Одноетапний метод відрізняється тим, що на штучний корінь відразу ж встановлюють тимчасову коронку. Суть експрес методу в тому, що пацієнтові не потрібно чекати декількох місяців, поки імплант приживеться. В рамках однієї хірургічної процедури імплантують титановий стрижень і фіксують на ньому ортопедичну систему. Таким чином, замість «прогалин» на місці зубів можна отримати нові зуби відразу.

Як проходить імплантація прискореним способом?

Підготовчий етап залишається стандартним для всіх видів імплантації, адже саме він дозволяє з’ясувати стан здоров’я пацієнта, якість кісткової тканини, і визначити найкращий спосіб відновлення. Експрес імплантація може бути одноетапною або одномоментною. Якщо обстеження виявляє одиниці, що підлягають видаленню, то в ході однієї процедури проводиться і видалення, і вживлення імпланта.

Одноетапні імплантати впроваджують в глибокий кістковий шар, який є найбільш твердим. Це забезпечує стабільність титанових коренів і дає можливість поєднати приживання з навантаженням тимчасовими коронками. Експрес метод є мінімально травматичним, з більш швидким і легким періодом реабілітації.

Коли показана швидка імплантація?

Найбільш часто питання щодо експрес методу постає, якщо необхідно відновити зону посмішки. Видалення передніх зубів і заміна їх імплантами пов’язана з психологічним дискомфортом, який виникає через неможливість відкрито посміхатися. Прискорений спосіб протезування позбавляє від цих проблем і відновлює цілісність зубного ряду за одну процедуру.

Які умови необхідні для експрес методики?

Экспресс-имплантацияМожливість протезування прискореним методом визначається на етапі планування. Комп’ютерна томографія дає інформацію про кількість та структуру кісткової тканини. При недостатньому рівні або щільності кістки попередньо проводять оспеопластику, яка забезпечить надійне кріплення імпланта. Захворювання зубів, запальні процеси в яснах і тканинах пародонта повинні бути попередньо усунені.

Для немедленной установки коронок используют особый вид имплантов, специально разработанных для данной процедуры. Проведение подобных операций требует высокого уровня квалификации хирурга. Досвід та професіоналізм хірурга-імплантолога клініки «Фортуна», а також точна діагностика дозволяють визначати і планувати тип імплантації для кожного пацієнта.

Перед процедурою важливо усунути такі перешкоди як занадто малий обсяг кістки або запальні захворювання. Деякі хронічні захворювання ендокринної, імунної, кісткової систем є протипоказаннями до експрес імплантації. За даними обстеження доктор визначать можливість негайного навантаження в естетично важливій зоні.

Експрес-імплантація в Харкові

Стоматологія «Фортуна» має всі умови для якісного і надійного проведення експрес імплантації. Сучасне обладнання, імпланти провідних світових виробників, індивідуальна схема лікування дозволяють створити комфортні умови для кожного пацієнта. Залежно від ситуації операція може проходити під місцевою анестезією або в умовах загального знеболювання.

Встановлені імплантати відразу ж навантажуються тимчасовими коронками з пластмаси, які з успіхом виконують свої функції, а через три-чотири місяці замінюються постійними. Застосування швидкої методики дозволяє отримати нові зуби за один день і радіти красивій усмішці довгі роки.

Види послуг Грн
Постановка імпланта
Straumann (Швейцарія) 18000-21000
ONEQ-SL, Dentis (Південна Корея) 11000
Абатмент
Індивідуальний цирконієвий абатмент 7000
Стандартний абатмент 5000
Імплант + абатмент + коронка
Імплантація одного зуба «під ключ» з металокерамічною коронкою від 21000
Імплантація «під ключ» з естетичною коронкою з оксиду цирконію від 25000
All-on-4
All-on-6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *