Меню Закрити

Застосування PRF-мембран

Применение PRF-мембран

ЦІНИ НА ХІРУРГІЧНУ СТОМАТОЛОГІЮ

Ще зовсім недавно, після хірургічного втручання, наприклад, видалення зубів «мудрості», синус-ліфтингу або клаптикової операції, пацієнта чекав довгий і неприємний період реабілітації. Однак, сучасний рівень розвитку медицини (застосування PRF-мембран) вже сьогодні дозволяє помітно скорочувати термін відновного періоду після різних хірургічних втручань.

PRF (ПРФ)-мембрани сприяють швидкому загоєнню і відновленню після хірургічного лікування.

В нашій стоматологічній клініці (поруч з Петропавлівським храмом, недалеко від станції метро Київська) з успіхом застосовується нова технологія, метою якої є прискорення темпів відновлення тканин і зниження хворобливих відчуттів – A-PRF або створення біосумісної PRF-мембрани.

Що таке PRF-мембрана?

PRF – це багатий тромбоцитами фібрин (волокно). Його спеціальним чином отримують з концентрату тромбоцитів крові самого пацієнта. На етапі обстеження кров пацієнта відбирається в пробірку з периферичної вени (як при звичайному аналізі) і поміщається в центрифугу, де і відбувається її поділ на еритроцити, згусток PRF (фібриновий згусток) і вільну від тромбоцитів плазму.

Фібринова мембрана має високий потенціал до стимуляції росту кісткової і м’яких тканин пацієнта, так як багата лейкоцитами і факторами росту клітин, що вистилають стінки судин. Завдяки цьому, використання PRF-мембрани стало справжнім проривом в хірургічній стоматології.

Застосування PRF-мембран в хірургічній стоматології:

  1. Після звичайного і складного видалення зубів. На місці видаленого зуба утворюється лунка і тому для швидкого її загоєння накладають PRF-мембрану. Фактори зростання, що містяться в PRF-мембрані безпосередньо впливають на швидкість загоєння рани, рубцювання і освіту мінералізованих тканин, а післяопераційний період проходить безболісно.
  2. При синус-ліфтинзі перед імплантацією. PRF-мембрана дозволяє прискорити процес остеоінтерграціі. Також мембрана служить додатковим заходом захисту, що дозволяє забезпечити оптимальні умови для повної регенерації кісткової тканини.
  3. При імплантації. PRF-мембрана покриває кісткову тканину навколо імплантів, сприяє більш швидкому і надійному приживлення конструкції.
  4. В пародонтології – при лікуванні рецесії ясен, при клаптевих операціях, при нарощуванні ясна. PRF-мембрана сприяє швидкому загоєнню і відновленню м’яких тканин.

Основні переваги використання PRF-мембран:

  • зменшується набряклість;
  • зводяться до мінімуму хворобливі відчуття;
  • знижується ймовірність виникнення запальних процесів;
  • скорочується загальна тривалість реабілітаційного періоду, що доведено клінічно.

У нашій клініці технологія A-PRF застосовується досвідченими стоматологами-хірургами, які пройшли спеціальне навчання і знають всі нюанси роботи з PRF-мембранами.

Приходьте! Будемо раді зробити Ваше лікування більш досконалим і комфортним!

Види послуг Грн
Видалення зуба звичайне 350 – 550
Видалення зуба «мудрості» від 800
Складне видалення зуба, ретинованого 1700 – 3000
Видалення зачатків 8 зубів (1 зуб) 2700
Розтин абсцесу, дренування 500
Пластика вуздечки губи 1500
Пластика вуздечки язика 1700
Клаптева операція в області 1 зуба 700
Гінгівектомія в області 1 зуба 250
Вестибулопластика 3000
Пластика губи місцевими тканинами 15000
Пластика піднебіння місцевими тканинами 15000
Ревізія гайморової пазухи 6500
Синус-ліфтинг 1 сторони 10000
Видалення кісти (одонтогенної, фолікулярної, радикулярної та ін) від 2500

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *