Меню Закрити

Видалення зубів будь-якої складності (звичайне, зубів «мудрості», ретинованих, дистопірованих)

Удаление зубов любой сложности (обычное, зубов «мудрости», ретинированых, дистопированых)

ЦІНИ НА ХІРУРГІЧНУ СТОМАТОЛОГІЮ

У стоматологічній клініці «Фортуна» кваліфіковані среціалісти завжди докладають максимум зусиль для збереження рідного зуба. Однак, бувають ситуації, коли видалення зуба не уникнути. У нашій стоматології проводиться видалення зубів будь-якої складності.

Показання для видалення зуба:

  • руйнування коронки зуба і великий запальний процес на коренях;
  • зуб знаходиться в лінії перелому щелепи;
  • зуб знаходиться у вогнищі запалення в щелепі (остеомієліт);
  • сильна рухливість зуба;
  • фізіологічна зміна (молочні зуби);
  • неправильне положення зуба в ротовій порожнині;
  • по ортодонтичним показниками (необхідність видалення зуба для успішного переміщення інших зубів в правильне положення);
  • гострий біль і небажання пацієнта лікувати зуб.

Видалення зубів мудрості, ретінірованних і дістопірованних зубів

Зуби «мудрості» (8-е зуби) таять в собі багато сюрпризів. Процес прорізування цих зубів часто супроводжується больовими відчуттями, припухлістю тканин, утрудненим відкриванням рота. Навколо зуба формується так званий «капюшон» в який потрапляють залишки їжі, мікроби і таким чином підтримується постійний запалення.

Якщо зуб “мудрості” займає правильне положення, то після видалення “капюшона” він швидко прорізується і більше не завдає клопоту. Часто зуб “мудрості” розташовується під кутом або перпендикулярно до інших зубах і тоді він вимагає негайного видалення, оскільки ніколи не займе правильного положення. Крім того, в зубах «мудрості» зустрічається різна кількість коренів і каналів різної конфігурації, що також значно ускладнює їх лікування і призводить до видалення. Для діагностики стану і анатомії зуба необхідно проводити рентгенівське дослідження.

Ретеновані зуби – зуби з затримкою прорізування. Такі зуби з різних причин можуть прорізуватися частково (якоюсь частиною коронки зуба) або НЕ прорізуватися зовсім (повністю сформований зуб з короною і коренем розташовується в щелепи). Часто такі зуби є Сверхкомплектнимі, тобто зайвими (33 зуб). Якщо такі зуби заважають нормальному формуванню та функції інших зубів – їх видаляють.

Дістопірованних зуби – займають неприродне положення (на небі, напередодні, в гайморової пазухи і т.д.) такі зуби також часто доводиться видаляти.

Видалення зуба швидко і без болю (Харків)

Операція видалення зубів завжди вимагає високого професіоналізму хірурга. Необхідно визначити положення зуба в щелепі щодо сусідніх зубів і інших анатомічних утворень (гайморова пазуха, Нижньощелепного канал і ін), адекватно знеболити, швидко видалити. Обов’язково потрібно переконатися, що вилучений весь зуб і не залишені його уламки в щелепи, що не пошкоджені сусідні зуби і навколишні тканини, немає повідомлення з гайморової пазухою і переломом щелепи.

Багато стоматологи-хірурги беруться видаляти рухливі зуби, однокореневі з передбачуваною анатомією, а складні видалення направляють в стаціонар. Стаціонарне лікування вимагає попереднього збору аналізів, тривалого перебування в лікарні, що є дискомфортним для пацієнта.

Хірурги нашої клініки мають багаторічний досвід роботи в стоматології і в щелепно-лицевої хірургії, що дозволяє провести видалення зуба швидко в поліклінічних умовах. Крім того, в нашій клініці проводиться видалення зубів за допомогою методу пьезохірургіі, що дозволяє зробити процедуру масимально дбайливо і атравматично.

Види послуг Грн
Видалення зуба звичайне 350 – 550
Видалення зуба “мудрості” от 800
Складне видалення зуба, ретинованого 1700 – 3000
Видалення зачатків 8 зубів (1 зуб) 2700
Розтин абсцесу, дренування 500
Пластика вуздечки губи 1500
Пластика вуздечки язика 1700
Клаптева операція в області 1 зуба 700
Гінгівектомія в області 1 зуба 250
Вестибулопластика 3000
Пластика губи місцевими тканинами 15000
Пластика піднебіння місцевими тканинами 15000
Ревізія гайморової пазухи 6500
Синус-ліфтинг 1 сторони 10000
Видалення кісти (одонтогенної, фолікулярної, радикулярної та ін.) від 2500

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *