Меню Закрити

Запечатування фісур

Запечатывание фиссур

ЦІНА НА ЗАПЕЧАТУВАННЯ ФІСУР

Щоб уникнути утворення карієсу на жувальній поверхні зубів, ми заповнюємо фісури спеціальним герметизуючим матеріалом – запечатування фісур. Цей матеріал (Силантьєв) за рахунок своєї підвищеної плинності при нанесенні на поверхню зуба заповнить всі важкодоступні, глибокі поверхні і зробить їх більш рівними. З такою поверхні наліт вичистити набагато легше.

В результаті запечатування фісур, зуби отримують захист від карієсу на багато років. Роблять це на зубах, які недавно прорізалися і ще не уражені карієсом, тобто починаючи з 6-8 років, коли з’являються перші постійні моляри.

Технологія герметизації фісур

  1. Перед герметизацією фісур, дитячий стоматолог очищає зуб за допомогою спеціальних гумок і щіточок, що обертаються на невеликій швидкості. Тільки чиста і суха поверхня може бути запорукою успішної герметизації.
  2. Зуб ізолюється ватяними валиками від слини. На поверхню зуба на кілька секунд наноситься спеціальний гель, який робить поверхню більш шорсткою, за рахунок чого сила зчеплення Силантьєв з емаллю збільшується.
  3. Після цього гель змивається водою.
  4. На суху поверхню зуба наноситься силант та розподіляється по усіх заглибинах.
  5. Після того як силант затік вглиб фісури його роблять твердим спеціальною лампою.
  6. Затверділий силант не повинен заважати при змиканні щелеп. Доктор перевірить це за допомогою копіювального паперу, яка покаже ті місця, де є надлишок матеріалу. Зайвий матеріал видаляється обертаючими матеріалами.

За статистичними даними результати застосування герметиків надихають: збереження герметиків в перші роки досягають 80%, через 5 років — 70%, через 10 років — 30%. В результаті чого знижується ризик утворення карієсу на 70-80%.

Види послуг Ціна, грн
Герметизація фісур (1 зуб) 220
Профілактика карієсу з використанням кап (1 челюсть)) 150
Флюоризація 1 зуба (ремінералізуюча терапія) 70
Зняття зубних відкладень 1 степінь складності 650
Зняття зубних відкладень 2 степінь складності 950
Зняття зубних відкладень 3 степінь складності 1300
Індикатор зубного нальоту (навчання гігієні) 120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *