Меню Закрити

Протезування зубів дітям з 3-х років

Протезирование зубов детям с 3-х лет

ЦІНА НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ ДІТЯМ

Коли ми втрачаємо хоча б один зуб, то прагнемо якомога швидше і якісніше заповнити цю втрату, тому що розуміємо, наскільки важливо мати повноцінний зубний ряд з правильними і красивими зубами. І це зрозуміло, адже, на жаль, замість постійних зубів нові не виростуть. Здавалося б, що якщо мова йде про молочні зубах, про протезування зубів дітям говорити навіть смішно – випали і випали, відмінно, скоро їх замінять інші. Але все не так просто – є деякі ситуації, коли саме протезування молочних зубів послужить гарантією правильного росту і розвитку постійних зубів дитини.

Протезування зубів дітям. Коли воно проводиться?

Як знають всі турботливі батьки, молочні зуби в ідеалі повинні випасти в свій термін, щоб так само вчасно і на своєму законному місці виросли постійні, тоді є всі передумови для того, щоб в результаті дитина отримала рівний зубний ряд з потрібним числом зубів. Це важливо і для формування нормального процесу жування, і гармонійного розвитку жувальних і мімічних м’язів обличчя, що впливають на зовнішній вигляд.

Але часто буває так, що молочні зуби губляться набагато раніше встановленого ним терміну, а появи постійних зубів ще чекати і чекати. Як ви знаєте, «святе місце порожнім не буває», і простір, що звільнився прагнуть зайняти сусідні зуби. Така ситуація може загрожувати тим, що зачаток постійного зуба буде пошкоджений і він виросте кривим, косим і взагалі не в тому місці, де очікувалося.

Особливо це ймовірно, якщо молочний зуб і сам розташовувався кривовато. Ось тут протезування молочних зубів просто необхідно саме з метою профілактики. Зазвичай для цього виготовляють знімні пластинки зі штучним пластмасовим зубом, зубні протези-розпірки для запобігання зсуву сусідніх зубів. Батькам необхідно знати про це, щоб позбавити свою дитину від проблем з неправильним прикусом і некрасиво виросли зубами в підлітковому і дорослому віці! Повірте, в наш час цілком можна оцінити ступінь уважного ставлення до здоров’я своєї дитини за станом його зубів – зараз то ми розуміємо, на відміну навіть від наших батьків, наскільки важливо мати здорові красиві зуби. А дитячий стоматолог в змозі вирішити всі ці проблеми.

Тому, є сенс говорити про протезування молочних зубів, особливо передніх, в разі коли вони сильно постраждали від карієсу, що трапляється дуже часто, з огляду на, що емаль їх гірше протистоїть бактеріального нальоту, а гігієна порожнини рота у маленьких дітей проводиться нерегулярно. Також у дітей зустрічаються перелом і відколювання частини коронки зуба при травмі, під час ігор і спортивних занять. Лікувати такі стани потрібно обов’язково, щоб інфекція по каналу зуба не проникла до зачатку постійного зуба і не пошкодила його, адже в самому несприятливому варіанті він може не прорізатися взагалі.

При таких проблемах протезування молочних зубів може проводитися різними способами. По-перше, зруйнований молочний зуб можна відновити за допомогою вкладок з пломбувальних матеріалів, які можуть бути навіть кольоровими, щоб лікування ставало цікавіше для самих дітей. Ще більші втрати реставрують, використовуючи коронки з пластмаси або металу. І все протезування молочних зубів намагаються провести швидко, краще за одне відвідування, і, звичайно, безболісно, і також якісно, як і у дорослих пацієнтів.

Види послуг Ціна, грн
Дитячий знімний протез від 2400
Коронка на тимчасовий зуб від 550

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *