Меню Закрити

Профілактика і лікування карієсу зубів

Профилактика и лечение кариеса зубов

ЦІНА НА ПРОФІЛАКТИКУ І ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ЗУБОВ ДІТЯМ

Особливе місце в дитячій стоматології займає профілактика карієсу і його ускладнень. Для профілактики карієсу застосовуються методи: запечатування фісур зуба і професійне фторування зубів. На жувальній поверхні бічних зубів, між горбами розташовані борозенки і канавки – фісури. Фіссури можуть бути вузькими і досить глибокими.

Глибокі фісури створюють бактеріям порожнини рота хороші умови для того, щоб закріпитися. Бактерії, отримуючи в якості їжі цукру, розмножуються і закріплюються як клейка маса, утворюючи зубний наліт. Ці бактерії і виробляють шкідливі для зубів кислоти, які слина вже не може вимивати. Кислота легко проникає в емаль зуба і утворюється карієс.

Діаметр щетинки щітки трохи більше самої фісури так, що при чищенні до її дна дістатися практично неможливо. Постійне “недовичіщеніе” нальоту призводить до його накопичення і утворення карієсу.

Процедура фторування зубів

Фторування зубів – процедура зміцнення і профілактики хвороб зубів у дітей та дорослих.

Тільки своєчасне спостереження у стоматолога і правильно підібраний комплекс профілактичних заходів дозволять уникнути передчасних руйнувань зубної емалі. Обробка зубів розчином фтору сприятливо позначається на загальному стані здоров’я і мікрофлорі порожнини рота. Проводити процедуру рекомендується 1-2 рази на рік, що зручно поєднувати з плановим відвідуванням лікаря.

Після обробки зубів фтором пацієнта рідше турбує карієс і пов’язані з ним неприємні відчуття, це сприятливо позначається не тільки на здоров’я, але і на настрої. Для того щоб запобігти або вчасно виявити карієс необхідно регулярно відвідувати стоматолога. Пацієнти бачать у себе карієс тільки тоді, коли є достатньо великий отвір або біль в зубі. Роль ранньої діагностики полягає в тому, що чим раніше виявити карієс, тим раніше можна запобігти його подальший розвиток.

При квітучому карієсі уражаються тимчасові зуби практично відразу ж після їх прорізування. Спочатку на зовнішній стороні верхніх різців з’являються осередки демінералізації емалі, на цьому тлі швидко (протягом 2-3 місяців) виникають каріозні дефекти (рис.1, 2). Каріозний процес характеризується швидкістю течії, а також множинністю ураження зубів (крім різців нижньої щелепи) і швидким залученням до процесу пульпи зубів.

Види послуг Ціна, грн
Герметизація фісур (1 зуб) 220
Профілактика карієсу з використанням кап (1 щелепа) 150
Флюоризація 1 зуба (ремінералізуюча терапія) 70
Зняття зубних відкладень 1 ступінь складності 650
Зняття зубних відкладень 2 ступінь складності 950
Зняття зубних відкладень 3 ступінь складності 1300
Індикатор зубного нальоту (навчання гігієні) 120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *